Vodafone

Ve Vodafonu jsme všichni na stejné lodi. Nehraje proto roli, co máš zrovna na sobě, jakou hudbu posloucháš, kolik máš tetování nebo jestli se ti na stole kýve kočka pro štěstí. Do našeho týmu může patřit každý, kdo má zapálení a touhu učit se novým věcem. Neděláme rozdíly a jsme otevřeni všem. Zakládáme si u nás na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code. Všem nám to vyhovuje, takže snad i tobě se u nás bude líbit. Vyzařujeme flexibilitou, máme smart working a práci z domova, což je v dnešní době naprostým standardem.

Stáže/Trainee Program Discover

Stáže jsou perfektním způsobem, jak už při studiu získat pracovní zkušenost. Když si plácneme, podepíšeme s tebou smlouvu od 6 měsíců až na 3 roky podle typu práce a samozřejmě ti za ni zaplatíme. Stáže nabízíme napříč celou společností. Naskočit můžeš do retailu, technologií, marketingu i HR. A to, že zatím nemáš žádnou praxi, vůbec nevadí.

Trainee program Discover je 2letý program pro absolventy, v rámci kterého ti pomůžeme zjistit, jaká práce tě vlastně baví – a přitom ti navíc ušijeme rozvojový program na míru. U nás si vyzkoušíš práci v několika různých odděleních, co třeba Marketing, Big Data, HR, Finance nebo Technology?

Workshopy

Každý rok se účastníme mnoha studentských akcí, kde oslovujeme žáky základních škol, ale i středoškoláky a vysokoškoláky. Sami pak pořádáme specializované workshopy přímo u nás ve Vodafonu. Ty jsou zaměřené třeba na Big Data, IoT, péči o zákazníky a komunikaci, marketing nebo programování.

Náhledový obrázek
Náhledový obrázek
Náhledový obrázek
Náhledový obrázek