Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Největší slovenský taneční festival EDMANIA!

Slovenský taneční festival EDMANIA během dvou dní 22. – 23. červen 2018 plánuje přivést až 40 různých DJs z celého světa, kteří se představí na dvou stagích a předvedou různé proudy aktuální taneční hudby.

EDMANIA OPEN AIR 2018 se uskuteční během víkendu 22.-23. června 2018 v prostorech EXPO CENTRA v Trenčíně (SK). Už teď se můžete těšit na společnou Slovenskou premiéru dvojice AXWELL Λ INGROSSO, které žádnému fanouškovi taneční hudby netřeba snad ani představovat. Členové legendární Swedish House Mafia přivezou do Trenčína své největší hity jako „More Than You Know“, „Sun Is Shining“ či „Dark River“. Své vystoupení v Trenčíně si pro skvělé ohlasy zopakuje Australský trancer – ce MARLO. Z Austrálie k nám přicestuje i další headliner – TIMMY TRUMPET, který do kufru přibalí i svou pověstnou trubku. A že EDMANIA reflektuje aktuální poptávku fanoušků dokazuje přidáním UNDERGROUND stage, které headlinerem bude slovinská techno legenda – UMEK!

K UMEKovi na underground stage přibyl známý italský techno DJ a producent Enrico Sangiuliano, Francouz Technasia i mladý Holanďan Franky Rizardo, který reprezentuje Defected sound. Milovníky trance potěší jména jako Ben Nicky, Jordan Suckley, Exis, Steve Allen, Andy Moor, Rank 1, Standerwick, David Gravell, Davey Asprey či Estiva.

Na mainstage se kromě headlinerů představí množství skvělých DJs z celého světa. Mezi které patří: Kura, Juicy M, Tony Junior, Maurice West, Mark Villa, Mike Williams, Breathe Carolina, Salvatore Ganacci, The Him nebo Sam Feldt LIVE, který spolu s sebou přiveze i další hudebníky.

Těšit se tak můžete na vynikající lineup, skvělou audiovizuální show a nezapomenutelnou atmosféru festivalu pod širým nebem!

Všechny aktuální informace a vstupenky najdete na www.edmania.eu.

Související články