Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Úrazové pojištění ISIC ferrata

Krátkodobé úrazové pojištění ISIC – užijte si prázdniny bez stresu 

Další semestr je úspěšně minulostí a vy se teď konečně oddáváte všem příjemným radovánkám, na které před tím nebyl čas?

Kromě spousty zábavy se bohužel můžou o prázdninách přihodit i nepříjemnější věci – nehody a s nimi související úrazy. Myslete raději ve svých plánech i na tato rizika a dopředu se proti nim pojistěte. Společně s pojišťovnou UNIQA jsme připravili výhodné krátkodobé úrazové pojištění. S ISIC si jej sjednáte s 20% slevou!

Chystáte se například na týdenní sjíždění Vltavy s kamarády nebo cyklistickou rodinnou dovolenou? Stačí chvíle nepozornosti a nepříjemný úraz je na světě. U vážnějších úrazů může léčba trvat i několik týdnů, po které můžete přijít o příjem nebo mít vysoké finanční výdaje. Krátkodobé úrazové pojištění vás denně stojí podobně jako kopeček zmrzliny a přitom vás kryje před velkými nepříjemnostmi v případě úrazu. Vy se tak můžete soustředit jen na samotný zážitek.

Pokud vyznáváte více adrenalinové aktivity – jako jsou třeba ferraty, potápění nebo paragliding – i takové rizikové sporty si můžete připojistit. No a jestli plánujete brigádu, kde potenciálně hrozí nějaký úraz, tak nebojte – toto pojištění se vztahuje i na úrazy při manuální práci.

Základní informace o krátkodobém úrazovém pojištění ISIC: 

  • Kryje naplánovanou krátkodobou sportovní/zážitkovou aktivitu i manuální práci
  • Délka pojištění je až 365 dnů
  • Platí pro smrt následkem úrazu, trvalé následky úrazu už od 0,5 % tělesného poškození, denní odškodné a nemocniční odškodné
  • Platí po celém světě včetně ČR
  • Pojištění se dá objednat pro víc osob najednou
  • Rychlé sjednání online klidně pár dnů před akcí
  • 20% sleva při sjednání přes web ISIC 

Sjednat krátkodobé úrazové pojištění se slevou 20 %

Související články