Pro studenty a žáky z Ukrajiny, kteří jsou v nouzi, vydáváme průkazy ISIC a ISIC Školák zdarma. Více informací najdete zde.
Ми безкоштовно видаємо картки ISIC і ISIC Школяр, всім студентам і школярам України, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації. Детальніше за посиланням.

Správa železnic

Chceš mít jistotu různorodé práce? Dej se na dráhu! Správa železnic má nabídku pro všechny, které nebaví stereotyp a chtějí, aby jejich práce dávala smysl.

Jsme správcem železniční infrastruktury v České republice a zaměstnáváme více než 17 000 spokojených lidí v oblasti oprav, údržby, řízení provozu, IT, elektrotechniky, zabezpečovacích technologií, stavebnictví, automatizace a v dalších 150 profesích. Pracovní nabídky najdeš na spravazeleznic.cz/kariera.

Sleduj nás také na studentském webu, LinkedIn, Twitter, Facebook, Instragram a YouTube.

Chceš se dozvědět více o Správě železnic?

Správa železnic je moderní společnost s tradicí disponující špičkovými odborníky. Klade důraz na spokojenost svých zaměstnanců, a proto jim nabízí kariérní růst, zázemí velké organizace i zaměstnanecké benefity.

Vlastní a provozuje většinu železničních tratí v zemi. Zajišťuje jejich obsluhu, modernizaci, rozvoj a také samotnou provozuschopnost s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

Studuješ technický obor nebo tě zajímá svět železnice? Sleduj náš studentský web!

Navštiv náš studentský web spravazeleznic.cz/studenti. Dozvíš se zde například to, s jakými školami spolupracujeme anebo co všechno ti nabízíme, abychom ti studium na škole ulehčili. V sekci Spolupráce se studenty vybírej z naší nabídky bakalářských a diplomových prací anebo placených stáží.

Najdeš nás také na