Nizozemsko-česká obchodní komora

Budoucí lídři se přidávají ke komunitě Yng Pros při Nizozemsko-české obchodní komoře

O nás

Nizozemsko-česká obchodní komora | NCCC Traders by Nature spojuje lidi s cílem vytvořit udržitelný pozitivní dopad na kvalitní život a prosperitu.

Díky své proslulé kreativitě jsou Nizozemci jedním ze světových lídrů v oblasti inovací, digitální transformace a cirkulární ekonomiky. Jsme od přírody obchodníci, ale uvědomujeme si, že žijeme v exponenciálních dobách, kdy už není možné dál podnikat obvyklým způsobem.

Jako Nizozemsko-česká obchodní komora máme jedinečnou možnost vytvořit smysluplné spojení mezi oběma zeměmi a prostor pro vzájemnou inspiraci. Proto pořádáme společenské i vzdělávací akce s cílem vytvořit udržitelný pozitivní dopad na lidi, společnost a životní prostředí.

Do České republiky přinášíme Cenu kreativních hrdinů Česká republika 2021, což je prestižní mezinárodní ocenění pro lidi, kteří díky své kreativitě vytváří pozitivní přínos pro ostatní. Slavnostní předávání Ceny kreativních hrdinů se uskuteční 14. října 2021 ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Přidej se k NCCC Traders by Nature jako ‚Yng Pro‘ ještě dnes a my Tě přímo v praxi naučíme, jak navazovat kontakty – během skutečných akcí a za podpory našeho ‚buddy systému‘.

Naučíš se pracovat způsobem, který bude přínosný pro Tebe i Tvou komunitu
Aktivní matchmaking: pomůžeme Ti potkat a propojit se se zástupci organizací různých velikostí, odvětví i národností, online i offline.

Vytvoříš smysluplné vztahy, které Ti pomohou posunout Tvou kariéru kupředu
Budeš se moci zapojit do programu ‚Yng Pro‘ Career Carousel, zaměřeného na stáže a mentoring u členů NCCC.

Rozšíříš portfolio svých kompetencí o dovednosti získané prostřednictvím cenných zkušeností
Držitelé průkazu ISIC mohou využít speciální zvýhodněnou cenu 1,900 Kč za rok, nebo 500 Kč za čtvrtletí (členství je platné vždy celý kalendářní rok).

Najdeš nás také na