Jak nejlépe nastartovat svou kariéru?

Značku McDonald’s ti nemusíme dlouze představovat, ale o nějaké zajímavosti se s tebou přece jen
rádi podělíme. Víš, že:

  • McDonald’s je nejhodnotnější fast food značkou na světě.
  • Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů.
  • Celosvětově provozujeme více než 38 000 restaurací.
  • Denně obsloužíme více než 68 miliónů zákazníků na celém světě.
  • V roce 2018 se McDonald’s globálně zavázal k dosažení ambiciózních cílů za účelem snížení dopadu svého podnikání na životní prostředí.
  • V Česku třídíme odpad za naše zákazníky už 21 let.
  • Za rok 2020 bylo 87 % z veškerého odpadu z českých restaurací McDonald’s využito materiálově (recyklace) nebo energeticky.
  • V ČR najdeš 105 našich restaurací.
  • McDonald’s je zakladatelem nadačního fondu – Ronald McDonald House Charities (v ČR – Dům Ronalda McDonalda).
  • McDonald’s je největším distributorem hraček na světě.

Za rok 2020 nás v anketě TOP zaměstnavatelé roku vyznamenali studenti 2. místem v kategorii Gastro

V McDonald’s je jediným měřítkem hodnocení zaměstnanců jejich pracovní nasazení, výsledky a chuť na sobě pracovat. Všichni proto mají stejnou příležitost k profesnímu růstu. Odborníci na HR se shodují, že Mekáč je skvělý start manažerské kariéry. Nabízí ti unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým, rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s?

Vzdělání našich zaměstnanců je pro nás priorita. Proto se snažíme všechny zaměstnance pravidelně rozvíjet a školit. Jsme si ale vědomi, že vzdělání a technický pokrok jsou důležité aspekty pro to, aby se našim zaměstnancům při práci dařilo. Naše poslední vychytávka, na kterou jsme hrdí, je virtuální realita, kterou využíváme při trénování našich zaměstnanců. Potkáš u nás spoustu skvělých lidí, najdeš si tu i spoustu nových kamarádů. Přátelská atmosféra je pro nás důležitá, to je prostý fakt. Všichni si u nás tykáme bez ohledu na věk nebo pozici.

A samozřejmě jako náš zaměstnanec máš přístup k zaměstnaneckým slevám, pitný režim celý den zdarma, individuální bonusy za výkon, příspěvek na stravu a pro ty odvážnější je tady možnost stát se jednou z tváří značky McDonald’s

Proč s námi?

Máme pro tebe hned několik důvodů:

McDonald‘s je tu pro všechny bez ohledu na vzdělání, barvu pleti, vyznání, pohlaví či orientaci. Každý v naší společnosti je pro nás důležitý, výjimečný a je členem naší velké rodiny. Podporujeme všechny zaměstnance bez rozdílu v jejich kariéře. Pokud budeš chtít, naučíme tě, jak být správným manažerem.

Co získáš?

Flexibilita pro nás není jen slovo, ale realita, kterou skutečně žijeme. Možnost skloubit si studium, životní styl či své koníčky s prací není jen pouhou frází. U nás máš na výběr, zda budeš chtít pracovat na částečný, nebo hlavní pracovní poměr či na brigádu. Můžeš si zvolit, zda ti více vyhovuje pracovat ráno, během dne anebo večer. Je to jen na tobě.

Zajímá tě práce u nás?

Začít můžeš brigádně v restauraci a postupně se vypracovat. Případně se můžeš zúčastnit našich stáží v restauracích či našem ředitelství, které ti pomohou odstartovat kariéru raketovou rychlostí.

Víš například, že současný generální ředitel McDonald´s pro ČR a SR, Tomasz Rogacz, začínal jako brigádník „u hranolek”? Podle něj představuje společnost McDonald´s jedinečnou příležitost k seberealizaci pro každého. Shrnuje to slovy: zábava, přátele a dobré jídlo. ☺ Potřebuješ víc, než doporučení od samotného šéfa českého Mekáče? Ozvi se a přesvědč se o tom na vlastní kůži, to je stejně vždycky to nejlepší. ?.

Vyber si z aktuálně nabízených pozic a neváhej nám poslat svůj životopis.

Těšíme se na tebe!