Komora daňových poradců ČR

,,Dát šanci těm, kteří chtějí, aby mohli a uměli.“

O nás

Komora daňových poradců České republiky chrání a prosazuje zájmy daňových poradců, vytváří předpoklady pro zajišťování jejich kvalifikace a profesionální úrovně a dohlíží na výkon daňového poradenství. Komora současně usiluje o stabilní a srozumitelné daňové prostředí.

Komora sdružuje více než 5100 daňových poradců a přes 1250 poradenských společností.

Jak se stát daňovým poradcem?

  • mít ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně v úrovni Bc.
  • vzděláte se v oboru daňového poradenství
  • podáte si žádost o vykonání kvalifikační zkoušky
  • úspěšně složíte kvalifikační zkoušku
  • Komora vás zapíše do seznamu daňových poradců

Využijte studentské slevy pro držitele průkazu ISIC v e-shopu Komory na publikace a vybrané vzdělávací a sportovní akce.

Zapojte se do naší soutěže diplomových prací zabývající se daňovou problematikou a zjistíte, jak by Vaši diplomovou práci ohodnotili odborníci z praxe.

Poslechněte si zajímavé příběhy daňových poradců prostřednictvím podcastu naDANĚ mimo jiné o tom, jak se dostali k daním, jak prošli zkouškou na daňového poradce nebo jak se jim nyní daří v praxi. Poslechnout si je můžete zde.

Chcete se stát daňovým poradcem? Veškeré informace o vstupu do profese, o přípravných kurzech a zkoušce na daňového poradce naleznete na našich webových stránkách www.kdpcr.cz.

Zprostředkování prací u daňových poradců – poptejte tuto možnost a nabídněte svoji kapacitu daňovým poradcům. Aktivně pak můžete sami v seznamu daňových poradců vyfiltrovat ty poradce, kteří se studenty spolupracují a oslovit je.

Náhledový obrázek
Náhledový obrázek
Náhledový obrázek