KFC

Vítáme tě na našem KFC profilu. Nahlédni pod pokličku života v KFC a odhal možnosti, které ti práce v KFC nabízí.

Pracujeme v mnoha zemích, hovoříme různými jazyky, ale sdílíme stejné hodnoty. Jsme přesvědčeni, že náš recept na úspěch spočívá v našem zákaznickém servisu. Vše, co děláme, děláme s vášní – pro lidi, rozvoj a skvělé jídlo a děláme vše, co je v našich silách, abychom se drželi naší mise – Získat srdce našich zákazníky díky výjimečnému servisu, produktům a zážitku, které v restauraci poskytují naši zaměstnanci. Každý den žijeme podle našich hodnot, které nám umožnují poskytovat férovost, zodpovědnost a důvěru.

Máme 114 restaurací, které jsou rozmístěny různě po celé České republice. V roce 2022 máme v plánu posílit trh o dalších pár poboček v různých městech.

Tak neváhej a přidej se do našich řad a nastartuj svoji kariéru spolu s námi.

Nastartuj kariéru u KFC

Máme pro tebe minimálně 4 důvody, proč se připojit zrovna k nám. SUPER TÝM, ceníme si jeden druhého. Čeká tě práce v přátelském prostředí, kde loajalita je naším závazkem. FLEXIBILITA, pokud potřebuješ práci přizpůsobit své rodině, koníčkům, škole, zkrátka svému životu, jsi tu správně. STABILITA A JISTOTA, pokud je pro tebe priorita jistota zaměstnání ve stabilní společnosti a výplata každý měsíc včas na účtu, můžeš se na nás spolehnout. ROZVOJ, chceš kariérně růst? Každý rok v KFC povyšujeme několik desítek zaměstnanců na pozici manažera. Nabízíme možnost rychlého profesního růstu a dalšího vzdělávání.

A co ti ještě můžeme nabídnout?

  • Jídlo na směně za pár kaček.
  • Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC).
  • Zaměstnanecké akce.
  • Spropitné pro každého.
  • Práci jako brigádu, nebo na hlavní pracovní poměr.
  • Smlouvu na dobu neurčitou už od samého začátku.
  • 25 dní placeného volna.
  • Možnost kariérního růstu, až 70 % našich zaměstnanců povyšujeme.

Pozice a rozvoj

Záleží pouze na tobě, zdali ti bude vyhovovat pozice pokladní, kuchaře nebo pozice, kde se připravují sendviče. Je ti to málo? Můžeš se posunout na pozici instruktora nebo dokonce Vedoucího směny až po Vedoucího restaurace, který je zodpovědný za celkový chod restaurace. Nejenže získáš mnoho profesních zkušeností, ale pevně věříme, že znalosti využiješ i u zkoušek.