fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Komerční banka

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní bankovní skupiny Société Générale, působící v 67 zemích světa a zaměstnávající 150 000 odborníků. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění a široké možnosti profesního i osobního rozvoje . Podporujeme rovné příležitosti a  diverzitu našich týmů. Fandíme inovacím a agilnímu způsobu řízení. Naše společná snaha a kvalita práce se cení, jsme pyšní, že si nás  studenti a absolventi zvolili  v letech 2015 – 2020 TOP Zaměstnavatelem roku v kategorii Bankovnictví & Investice.

KDE SE U NÁS UPLATNÍTE?

Přemýšlíte, jak a kde začít? Co třeba s námi? U nás najdete  uplatnění v různých oblastech. Od financí, řízení rizik, auditu, HR, rozvoje produktů a služeb, po data, technologie a obchod. Také si můžete vyzkoušet agilní způsoby práce v některém z našich tribů. A pak se rozhodnete. Vaše první volba určitě nemusí být tou poslední. Studenty, absolventy a mladé talenty mezi námi vítáme a rádi je nasměrujeme za tím nejlepším!

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

  • Hodně se u nás naučíte. Budete pracovat s týmem profesionálů a hlavně velkých nadšenců, který vás v začátcích nenechá na holičkách. V našich řadách potkáte mnoho inspirativních lidí a zkušených odborníků z bankovnictví, technologických firem i startupů.
  • Čeká vás perspektivní a zajímavá práce. Zapojíme vás do různých projektů a necháme vás pracovat na technologických i produktových inovacích v oblasti finančních služeb.
  • Podporujeme komunity a máme řadu zájmových spolků. Určitě se v nich najdete i vy!
  • A hlavně u nás vládne přátelská atmosféra a kolegové se k nám i po letech rádi vracejí!

CO NABÍZÍME A KOHO HLEDÁME?

Uvědomujeme si, že ne každý má zkušenosti a někde se začít musí. Proto vám nabízíme praxe při studiu, part-time i pozice pro absolventy v různých odděleních napříč bankou po celé ČR, na centrále i na pobočkách. U nás získáte zkušenosti, které se na trhu cení.

Hledáme nadšence, kterým nechybí:

  • chuť se neustále vzdělávat, protože náš obor se rychle mění,
  • zájem propojovat znalosti z více oborů a spolupracovat s kolegy i napříč týmy,
  • schopnost dívat se na služby pohledem klienta,
  • pozitivní energie, které není nikdy dost!

ROZŠIŘTE NÁŠ TÝM! TĚŠÍME SE NA VÁS.

Zajímá vás více?
Podívejte se na

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu nebo Youtube

Anebo nám rovnou napište na volna_mista@kb.cz

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.