Komerční banka

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní bankovní skupiny Société Générale, působící v 67 zemích světa a zaměstnávající 150 000 odborníků. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění a široké možnosti profesního i osobního rozvoje . Podporujeme rovné příležitosti a diverzitu našich týmů. Fandíme inovacím a agilnímu způsobu řízení. Naše společná snaha a kvalita práce se cení, jsme pyšní, že si nás studenti a absolventi zvolili v letech 2015 – 2020 TOP Zaměstnavatelem roku v kategorii Bankovnictví & Investice.

Co nabízíme a koho hledáme?

Hledáme nadšence, kterým nechybí

  • chuť se neustále vzdělávat, protože náš obor se rychle mění,
  • zájem propojovat znalosti z více oborů a spolupracovat s kolegy i napříč týmy,
  • schopnost dívat se na služby pohledem klienta,
  • pozitivní energie, které není nikdy dost!

Kde se u nás uplatníte?

Přemýšlíte, jak a kde začít? Co třeba s námi? U nás najdete uplatnění v různých oblastech. Od financí, řízení rizik, auditu, HR, rozvoje produktů a služeb, po data, technologie a obchod. Také si můžete vyzkoušet agilní způsoby práce v některém z našich tribů. A pak se rozhodnete. Vaše první volba určitě nemusí být tou poslední. Studenty, absolventy a mladé talenty mezi námi vítáme a rádi je nasměrujeme za tím nejlepším!

Uvědomujeme si, že ne každý má zkušenosti a někde se začít musí. Proto vám nabízíme praxe při studiu, part-time i pozice pro absolventy v různých odděleních napříč bankou po celé ČR, na centrále i na pobočkách. U nás získáte zkušenosti, které se na trhu cení.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Hodně se u nás naučíte. Budete pracovat s týmem profesionálů a hlavně velkých nadšenců, který vás v začátcích nenechá na holičkách. V našich řadách potkáte mnoho inspirativních lidí a zkušených odborníků z bankovnictví, technologických firem i startupů.
  • Čeká vás perspektivní a zajímavá práce. Zapojíme vás do různých projektů a necháme vás pracovat na technologických i produktových inovacích v oblasti finančních služeb.
  • Podporujeme komunity a máme řadu zájmových spolků. Určitě se v nich najdete i vy!
  • A hlavně u nás vládne přátelská atmosféra a kolegové se k nám i po letech rádi vracejí!

Rozšiřte náš tým! Těšíme se na vás.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu nebo Youtube.

Najdeš nás také na