Datart

Kdo jsme?

Jsme přední český prodejce spotřební elektroniky s nejhustší sítí elektro prodejen v České republice i na Slovensku. V roce 2020 jsme oslavili 30 let působení na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní servis a prémiové služby. A aby všechno šlapalo jako hodinky, pracuje v DATARTu mnoho šikovných lidí. Zažít přátelskou atmosféru, která v naší firmě panuje, můžeš i ty. Nastartuj svou kariéru u nás, ať už formou brigád, studentských praxí nebo jako absolvent, a my ti umožníme vzdělávat se a růst!

Studentské praxe

Začni svou kariéru u společnosti, která ti umožní růst, a kde se cení nadšení a nové nápady.
Chceme podporovat mladou generaci, proto spolupracujeme s 11 školami po celé ČR. Chodíš-li do některé z nich, máš u nás celoročně dveře k odborné praxi otevřené, a to v oboru prodavač, obchodník a operátor skladování. V období maturit máš šanci získat u nás praxi, i pokud jsi student jiné střední školy.
Rádi bychom získali nové kolegy, které kvalitně připravíme na jejich budoucí povolání, a věříme, že spolupráce se studenty je tou správnou cestou.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Naši kolegové z interního trenérského týmu a personálního oddělení se starají o rozvoj zaměstnanců napříč celou firmou. Vzdělávání máme pod palcem, a proto našim zaměstnancům poskytujeme pestrou škálu vzdělávacích aktivit, které v nich probouzí nejen opravdové elektrospecialisty.

Rozvíjej se v rámci společnosti DATART

U nás v DATARTu se snažíme vytvářet prostředí podporující rozvoj a růst nejen v rámci našich týmů, ale zároveň se soustředíme na individuální potřeby jednotlivců. Pracují u nás šikovní lidé na různých pozicích nejen v prodejnách, ale také v zákaznickém centru, logistice a skladování, produkci, obchodním a marketingovém oddělení a dalších odvětvích.

Pokud hledáš brigádu, praxi nebo uplatnění jako absolvent, vyber si některou z aktuálně nabízených volných pozic a zašli nám svůj životopis.