fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

ACCA

NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU VE FINANCÍCH S ACCA. PŘIDEJTE SE MEZI 200 TISÍC CERTIFIKOVANÝCH PROFESIONÁLŮ VE 180 ZEMÍCH SVĚTA.

KDO JSME
ACCA ( the Association of Chartered Certified Accountants ) je nejrychleji se rozvíjející profesní skupinou pro finanční povolání na světě a pomáhá lidem stát se úspěšnými finančními profesionály. Naším posláním je poskytnout lidem lepší a rozmanitější kariérní příležitosti prostřednictvím kvalifikací, které jsou uznávány a doporučovány po celém světě.

S NÁMI ZÍSKÁTE ŠPIČKOVÉ UPLATNĚNÍ
Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace skvělou příležitost uspět i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.

  • Finanční řízení
  • Poradenství
  • Controlling
  • Účetnictví
  • Audity

VELKÝ TÝM, KTERÝ VÁS PODPOŘÍ
V současné chvíli tvoří náš tým už více než 219 000 ACCA členů a 527 000 ACCA studentů po celém světě. Podporujeme je prostřednictvím sítě 180 kanceláří a center.

Podívejte se na příběhy našich absolventů

MICHAL LIBIČ

JIŘÍ KOVALA

ZKUSTE SI TEST ZDARMA

Zajímá vás, jak vypadá test, podle kterého se uděluje certifikace ACCA? Nyní do něj máte šanci nahlédnout. Nemusíte se obávat rizika – test je nanečisto a zdarma.

Po vyplnění základních údajů vám pošleme test na váš e-mail. Ničeho se neobávejte, otestujte si své znalosti a v případě zájmu vám rádi pomůžeme s dosažením vašich cílů a snů. Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, kontaktujte nás.

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.