Nastartuj svou kariéru ve financích s ACCA

Přidej se mezi 200 tisíc certifikovaných profesionálů ve 180 zemích.

Kdo jsme
ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) je nejrychleji se rozvíjející profesní skupinou pro finanční povolání na světě, která pomáhá lidem stát se úspěšnými finančními profesionály. Naším posláním je poskytnout lidem lepší a rozmanitější kariérní příležitosti prostřednictvím kvalifikací, které jsou uznávány a doporučovány po celém světě.

S námi získáš špičkové uplatnění

Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace skvělou příležitost uspět i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru.

  • Finanční řízení
  • Poradenství
  • Controlling
  • Účetnictví
  • Audity

Velký tým, který tě podpoří

V současné chvíli tvoří náš tým už více než 219 000 ACCA členů a 527 000 ACCA studentů po celém světě. Podporujeme je prostřednictvím sítě 180 kanceláří a center.

Podívej se na příběhy naších absolventů

Zkus si zdarma

Zajímá tě, jak vypadá test, podle kterého se uděluje certifikace ACCA? Nyní do něj máš šanci nahlédnout. Nemusíš se obávat rizika – test je nanečisto a zdarma.

Po vyplnění základních údajů ti pošleme test na tvůj e-mail. Ničeho se neobávej, otestuj si své znalosti a v případě zájmu ti rádi pomůžeme s dosažením tvých cílů a snů. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, kontaktuj nás.