Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

ISIC AWARDS 2019: vyber nej slevu a vyhraj!

Je to tady, ISIC AWARDS jsou spuštěny. Právě teď je ta chvíle, kdy nám můžete všechno říct – která sleva je ta nejlepší a vůbec, co vás z ISIC nabídky zajímá a co už ne. Chceme mít zkrátka přehled – proto, aby na vás ve správnou chvíli a na správném místě čekaly výhody, o které máte opravdu zájem, a ne jinak.

Nejradši bychom se vypravili za vámi všemi osobně, ale to by bylo nadlouho. A tak každý rok připravujeme dotazník, jehož vyplnění zabere ani ne 5 minut vašeho času (našeho trochu víc, ale to nevadí, my rádi!), a ještě můžete získat jako dárek prima balíček složený z knih, her, kosmetiky, a tak.

Nezapomeňte proto na konci vyplnit i kontaktní formulář, díky kterému se zapojíte do soutěže o ceny. Samozřejmě i přesto zůstanou vaše odpovědi anonymní!

Dotazník i soutěž trvá do 31. března 2O19 a odměněn bude každý 7. respondent. Počet odměn je omezen, takže to moc neodkládejte!

Na odpovědi se jako vždy těšíme a o výsledky se po vyhodnocení samozřejmě podělíme tady na webu v Novinkách a na Facebooku ISICPOINT!

VYPLNIT DOTAZNÍK S ODMĚNOU

Související články