Začátek školního roku v novém

Nejdůležitější den školního roku není vysvědčení. Je to ten první, kdy se vrátíte po pauze mezi lidi, se kterými strávíte dalších deset měsíců v jedné učebně. A jak si vás budou pamatovat na začátku, tak si vás budou pamatovat i po zbytek roku. Pojďme udělat tenhle dojem co nejlepší!

A Footshop.cz a ISIC vám s tím můžou pomoct, protože speciálně pro vás připravili slevu 15 %, kterou můžete jednoduše získat na Profil ALIVE na webu nebo v mobilní aplikaci ALIVE APP.

Začneme od toho nejdůležitějšího, čímž je nepochybně obuv. Podzimní počasí je na spadnutí, tudíž pantofle a sandále nechte raději doma. Doporučujeme vám sáhnout po modelech ostřílených dobou – po těch největších klasikách, které vás nezklamou, i kdyby se venku všichni čerti ženili. Například nestárnoucí Vans Old SkoolNike Air Force 1 nebo adidas Stan Smith.

Co se týče oblečení, na webu www.footshop.cz najdete širokou škálu stylů, od pohodlných mikin, přes kousky vhodnější především pro sportovce, ale vyberou si u nás také ti nejpřísnější módní guru. Prozkoumejte třeba oblečení od nejoblíbenějších značek jako NikeadidasThe North Face nebo Champion. A co víc, v našem arsenálu skvělých outfitů najdete také kousky od prémiových značek jako Y-3StampdMaison KitsunéComme des Garçons a spousty dalších.

Jaký styl zvolíte, je čistě na vás. Informace o produktech z Footshopu už máte, a to je první krok k sestavení originálního outfitu. A nezapomeňte, kreativitě se meze nekladou. Tak přejeme šťastný nákup!

Autor
Veronika Vlachová
ISIC TIP:

ISIC TIP: Díky ISIC můžeme teď v e-shopu Footshop.cz využít slevu 15 %. Pozor, akce je omezená do konce října. Stáhněte si kód s touto slevou na Profil ALIVE na webu nebo v aplikaci ALIVE APP.