Víte, že můžete mít účet, u kterého vám banka zaplatí? A nejen to.

Studentský účet bez poplatků

Novinové titulky se hemží informacemi, jaká další banka nabízí účet bez poplatků. V pozadí však zůstává, co všechno je bez poplatků a za co se už musí platit.

Proč si říct o studentský tarif od Komerčky?

Existuje však i studentský účet G2 od Komerční banky, u kterého můžete do konce října získat až 700 Kč, pokud předložíte platný průkaz ISIC vydaný v ČR. Na příkladu tohoto studentského účtu vám ukážeme, jaké produkty a služby můžete chtít od své banky, aby pro vás byla tím správným partnerem, a vy jste si mohli studium a studentský život užít se vším všudy na 100 %.

Kreditka s vlastním designem

Jste ve věku, kdy si o své budoucnosti většinou již rozhodujete sami, a to včetně té finanční. K tomu je výhodné mít ten správný účet, který vás podpoří nejen doma ale i při cestování. Sjednat si můžete výhodné cestovní pojištění nebo platební kartu. Ta vám umožní jednou měsíčně bezplatný výběr z jakéhokoli bankomatu v zahraničí. Navíc si zdarma můžete vybrat i vlastní design karty.

Se studentským účtem půjčka až 5 000 Kč bez úroků

Samozřejmě se může stát, že se dostanete do situace, kdy si budete potřebovat krátkodobě půjčit, třeba na super výhodné letenky do Londýna na hudební festival. S G2 je to jednoduché. K účtu lze po splnění podmínek získat i povolený debet až do 5 000 Kč bez úroků. To znamená, že za přečerpání peněz do mínusu nezaplatíte bance nic navíc.

Tento účet vám toho ale nabízí daleko víc. Například nejlepší aplikaci mobilního bankovnictví v ČR, kde se přihlašujete a potvrzujete platby otiskem prstu, nebo placení mobilním telefonem díky GooglePay doma i v zahraničí.
Zvolte si správnou banku, abyste mohli žít na 100 %.

Autor
Jakub Srněnský