Nejlepší sonický kartáček teď se slevou 37 %

Nejlepší sonický kartáček

Chceš mít zářivý úsměv? Udělej první krok ke zdravějšímu chrupu! Není totiž čištění jako čištění. Základem je výběr správného kartáčku – musí být efektivní, aby důkladně odstranil zubní plak, ale zároveň šetrný k dásním a zubní sklovině. My jsme sonický kartáček vyzkoušeli a přinášíme ti recenzi i 37% slevu!

Proč si pořídit sonický kartáček?

Kartáček používám už tři měsíce a nemůžu si jej vynachválit. Užívání je velmi pohodlné, nemusím dělat extra velké pohyby a každých 30 sekund přichází pauza, která signalizuje výměnu strany. Kartáček čistí opravdu velmi dobře a ačkoli jsem měl dentální hygienu zvládnutou i s klasickým kartáčkem, určitě jde o pohodlnější variantu, která je zároveň šetrnější k zubům i dásním. Nemusím totiž tolik tlačit, protože rychlost otáček sonického kartáčku je několikanásobně vyšší než krouživé pohyby u toho normálního.

Mezi další pozitiva kartáčku určitě řadím i nízkou hlasitost. Ačkoli jsem u prvního použití měl pocit, že dělá celkem rámus, spolubydlící si nikdy nestěžovali. A to si zuby často čistím o půlnoci. Vedle pohodlného používání se mi líbí také praktičnost. Kartáček má ploché dno, takže relativně dobře stojí i bez nabíjecího podstavce. Ten se ani nedoporučuje používat denně, jelikož to škodí baterce. Součástí základního balení jsou 2 náhradní hlavice, ale ke kartáčku jsem dostal ZDARMA ještě další 4 ks náhradních hlavic, celkem jsem tedy obdržel 6 náhradních hlavic.

Příjemně mě překvapila i výdrž baterie. Stačí cca 10 hodin na nabití a kartáček vydrží zhruba měsíc při pravidelném čištění 2x denně. Musím tedy říct, že jsem s tímto konkrétním produktem velmi spokojen a rozhodně bych ho doporučil všem, kteří si chtějí sonický kartáček pořídit.

Mrkni na video, kde se dozvíš víc o tom, jak si správně vybrat zubní kartáček.

Autor
Tereza Gladišová
Nejvíce utrácím za časopisy, cestování, víno a smaženou rýži s kuřetem. Pokud zrovna nepracuju, vysedávám s kamarády v kavárně, nebo trénuju na maraton. Který stejně nikdy neuběhnu.