Knihy Dobrovský rozdávají slevy za vaši přízeň!

Slevy ISIC Knihy Dobrovský

Knihkupectví Knihy Dobrovský je dle ISIC AWARDS třetím nejoblíbenějším poskytovatelem slev roku 2017 v celé České republice. Za vaši přízeň má pro vás exkluzivní slevu 20 % do všech svých knihkupectví.

Knihy Dobrovský působí na českém knižním trhu již mnoho let a v současné době se po celé České republice nachází 27 jejich poboček. Skvělé knihy, dárky, hry, kancelářské potřeby a další radosti můžete nakoupit také na e-shopu KnihyDobrovsky.cz.

Studentské slevy ISIC v Knihy Dobrovský

Tato síť knihkupectví poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC a ITIC slevu ve výši 10 %, která se vztahuje na nákup veškerého zboží. O desetinu levněji tak s těmito kartami lze nakoupit například i učebnice, na které se běžné slevy nevztahují.

Nejen díky této skutečnosti, ale obecně proto, že knihy, studenti a učitelé k sobě neodmyslitelně patří, obsadila tato rodinná společnost 3. místo v ISIC AWARDS 2017. Jako poděkování má pro držitele karet ISIC/ITIC/ALIVE exkluzivní dárek!
Od 9. do 30. dubna 2018 můžete po předložení svého průkazu získat slevu 20 %.

Akce platí ve všech knihkupectvích Knihy Dobrovský. Sleva se nevztahuje na nákup učebnic, dárkových poukazů, již zlevněného zboží a nelze ji sčítat s dalšími slevami. Nevztahuje se též na e-shop.
Přijďte si pro to nejlepší čtení a zábavu do Knihy Dobrovský!

Autor
Jakub Srněnský