ISIC AWARDS 2019 má své vítěze!

Každý rok se ptáme na váš názor, která sleva s ISIC, ITIC nebo ALIVE je ta nejlepší a vůbec, co vás z naší nabídky zajímá a co už ne. Přišla chvíle, kdy vám můžeme představit výsledky průzkumu ISIC AWARDS 2019! Jaký je váš nejoblíbenější poskytovatel, nejoblíbenější skiareál a nejoblíbenější festival? Jaké nové slevy jsme vám na základě vašich přání připravili?

„Velmi děkujeme všem, kteří věnovali svůj čas naší anketě ISIC AWARDS. Zpětná vazba na průkazy ISIC/ITIC/ALIVE, jejich fungování, uplatnitelnost, ale i tipy na nové slevy jsou pro nás důležité, abychom mohli nadále aktivně rozvíjet benefity a zvyšovali tak užitnou hodnotu vašich průkazů,“ říká Ing. Jana Valušová, Director for Marketing & Business Development v ISIC Česká republika.

Jak dopadlo hlasování o nejoblíbenější benefity?

Nejoblíbenější poskytovatel slev ISIC

1. místo: Alza.cz
„Se studenty pracujeme dlouhodobě a koncepčně. Nejen ve smyslu programu zajímavého zvýhodnění ušité jim na míru, rovněž tak i v rámci jejich vzdělávání, kdy jsme např. na VŠE spustili už druhý samostatný předmět, který vyučují naši odborníci. Velice nás tedy těší, že se nám podařilo již podruhé dosáhnout první příčky v rámci takto prestižního ocenění, které ovlivňují samotní středoškoláci a vysokoškoláci. Studentský program budeme i nadále vylepšovat,“ uvedl Jan Sadílek, ředitel marketingu Alza.cz.

2. Místo: KFC
„Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce s ISIC a našeho opakovaného umístění na předních příčkách v soutěži ISIC AWARDS. Představuje to pro nás skvělou zpětnou vazbu, že studentům naše čerstvé kuřecí speciality v našich restauracích chutnají, a i letos se mohou těšit na spoustu zajímavých sezónních nabídek. Také s námi mohou oslavit našich krásných 25 let na českém trhu a otevření 100. restaurace KFC v České republice,“ vzkazuje Zuzana Munková, Marketing Activation Specialist KFC.

3. Místo: McDonald´s
„Máme z ocenění velkou radost a těší nás, že středoškoláci a vysokoškoláci naši výhodnou nabídku hojně využívají. I nadále se budeme snažit o to, aby pro studenty byla nabídka co nejvíce atraktivní a rádi tak chodili do mekáče,“ raduje se tým v McDonald´s.

Nejoblíbenější skiareál

1. Místo: Ski areál Špindlerův Mlýn
“Velice si Vážíme věrnosti studentů a jejich pozitivního hodnocení našeho areálu. Každoročně investujeme do zlepšování a modernizace areálu a stále více je naší snahou zjednodušovat nákupní procesy a proto je možné výhody ISIC uplatnit na gopass.cz, kde může zákazník nakoupit skipas online z pohodlí domova a po příjezdu do areálu jít rovnou na svah,” uvedl Adam Svačina, obchodní a marketingový manažer ski areálu.

2. Místo: Horský resort Dolní Morava
„Jsme rádi, že máme co nabídnout také mladším lyžařům. Nejen pro ně máme v zimě připravenou crossovou trať, snowpark s překážkami různých úrovní či speciální trať funline s klopenými zatáčkami a terénními zlomy. V uplynulé sezoně jsme otevřeli novou sjezdovku, díky níž se stal celý areál opět zajímavějším. Také v zimním období se můžete svézt na bobové dráze, užít si výhledů ze Stezky v oblacích nebo si vyzkoušet skialpy. Jsme velmi potěšeni hodnocením a za to všem studentům děkujeme – budeme se na vás opět těšit na Dolní Moravě,“ vzkazuje Ing. Šárka Braunerová, marketingová specialistka ski areálu.

3. Místo: Skiareál Bílá v Beskydech
„V posledních letech se pravidelně umísťujeme v první trojce nejoblíbenějších areálů což nás velice těší, protože vaše spokojenost je ta nejlepší odezva. Jelikož nabízíme širokou škálu sjezdovek, od sportovních až po modré jednoduché, lyžaři si u nás vždy najdou svou ideální volbu. Navíc je k nám velice příjemná dostupnost autem, což mnoho studentů uvítá zejména pro večerní lyžování nebo ranní manšestr,“ říká Ing. Václav Vrzgula, marketing a projekt manažer ski areálu.

Nejoblíbenější festival

1. Místo: Colours of Ostrava
„Děkujeme všem našim studujícím fanouškům za toto ocenění. Je to pro nás radost, ale i závazek, abychom letošní festival připravili minimálně stejně tak dobře jako loni,“ vzkazuje tým festivalu Colours of Ostrava.

2. Místo: Votvírák
„Opravdu si toho vážíme, především v dnešní době, kdy se málokdy stane, že vás někdo pochválil za dobře odvedenou práci. O to víc si toho vážíme, že jsme tak pěkné ohodnocení dostali právě od studentů. Ti bývají při zpětné vazbě (hlavně v diskuzích na internetu) nejnáročnější 🙂 Potěšilo nás, že se festival Votvírák za rok 2018 v žebříčku nejlepších festivalů probojoval až na 2. místo! Letos jsme posunuli kvalitu našich služeb o další level výš, proto se už teď těšíme na další ročník Isic Awards! Huaaa, my snad začneme chápat, proč si Karel Gott tak rád chodil pro Slavíky :)) Ještě jednou díky!“ raduje se tým festivalu Votvírák.

3. Místo: Masters of Rock
„Moc nás těší, že festival Masters of Rock figuruje stále mezi nejoblíbenějšími festivaly mezi vámi studenty. Věříme, že i příští ročník bude pro vás opět tou správnou volbou. Uděláme pro to maximum. Děkujeme!“ uvedl tým festivalu Masters of Rock.

Nové slevy, po kterých jste volali

Nejen, že nás zajímalo, jak se vám líbí slevy stávající, ale zeptali jsme se také, jakou slevu byste naopak rádi do ISIC portfolia zahrnuli.

Nově jsme pro vás proto připravili:

TEDx – vzdělávání
15% sleva z ceny vstupenky na TEDxPragueED2019: Na celý život

Canaria Travel – cestování
7% sleva z katalogových cen
5% sleva ze speciálních nabídek
1+1 lekce surfování zdarma v surfařské škole s česky mluvícím instruktorem na ostrově Fuerteventura
1+1 vstup zdarma do Kaktusové zahrady nabízející 4 500 druhů kaktusů z celého světa na ostrově Lanzarote
1+1 vstup zdarma do zoo Loro Parque s největší sbírkou papoušků na světě, pořádající show s kosatkami, delfíny či lachtany na ostrově Tenerife
1+1 vstup zdarma do aquaparku Aqualand Maspalomas na ostrově Gran Canaria

VOGUE – časopis o módě
48% sleva na půlroční předplatné

Burger King – občerstvení
1 + 1 sendvič Long Chicken zdarma na vybraných pobočkách
1 + 1 Shake (0,3) zdarma na vybraných pobočkách

Autor
Veronika Vlachová