Bezdrátová Bluetooth sluchátka Sennheiser HD4.40BT s uzavřenými mušlemi

Vzhledem ke kvalitám vašeho mobilu jistě oceníte referenční třídu bezdrátových sluchátek pro poslech v exteriéru i interiéru.

Sluchátka, která mají i díky americkému kodeku aptX mimořádně kvalitní reprodukci, plnou propracovaných basů, přesných středů a jiskřivých detailních výšek.

Syl a elegance dokonalého zvuku

Během hektického dne vás povzbudí nejen dynamická hudba s barevnými tóny ale i klid na poslech díky měkkému circum-aurálnímu polstrování uzavřených mušlí. Toto pasivně docílené ticho umocní poslech na příjemný zážitek. Měkké pohodlí kůže doplní jejich exkluzivní vzhled.

Tento model je vytvořen jako dokonalá součást špičkového bezdrátového poslechu skvěle nahrané hudby kdekoli, tedy i na cestách. Je však určen především pro mobilní přístroje vyšší třídy a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky pasivnímu potlačení vnímání okolního hluku. Dynamický zvuk s dokonalou živostí a jiskřivě perlivými výškami vás bude bavit i na dlouhých cestách. Až 25 hodin provozu na jedno nabití.

Precizní zpracování sluchátek je samozřejmostí

Precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser umožňuje vychutnat nádhernou zvukovou kvalitu vašich oblíbených nahrávek. Telefonické rozhovory tak lze přijímat bez nutnosti hledat mobil a bez snímání sluchátek. Ovládací prvky jsou snadno dostupné na sluchátkové mušli a rozeznatelné hmatem.

Sluchátka HD4.40BT získala ocenění iF Design Award 2017 za ojedinělou kombinaci špičkového zvuku s čistým minimalistickým designem. Odborná komise ocenila i vysoký komfort používání a minimalistický design těchto sluchátek.

Autor
Jakub Srněnský