Bez polotovarů a mrazáků! Ve Vapianu si pochutnáte na čerstvém jídle

Míst, kde vám uvaří jen z čerstvých surovin a klidně vás nechají nahlédnout do kuchyně, není nikdy dost. Míst, kde se můžete skvěle najíst v příjemném prostředí a bez nafoukaných formalit je ještě méně. Navštivte Vapiano!

Milujete jídla inspirované Itálií? Vláčné těstoviny s omáčkou plnou chuti rajčat nebo křupavou pizzu s vůní bazalky? Ve Vapianu jste na správné adrese. Studenti s poukazem ISIC a ALIVE mají navíc 15% slevu na veškerá jídla.

Vapiano není typická restaurace

Číšníky zde nenajdete, jídlo si vyberete a necháte uvařit přímo u kuchařů v otevřené kuchyni. Místo k sezení si zvolíte podle sebe a nikdo nebude rušit váš oběd nebo večeři s požadavky na další objednávku. Konzumace se zaznamená na čipovou kartu, kterou dostanete při vstupu. I díky modernímu, vzdušnému a prostorném interiéru se budete ve Vapianu cítit bezpečně a uvolněně.

Ve Vapianu nenajdete mražené polotovary nebo smažené jídlo. Vše je zde absolutně fresh. Těstoviny jsou denně připravovány čerstvé přímo v restaurační „pasta manufaktuře“. Ingredience? Jen voda a kvalitní semolinová mouka z tvrdé pšenice. V nabídce najdete i těstoviny ze špaldové mouky, nebo v sezoně i zoodles – přirozeně bezlepkové „nudle“ z cukety. Co k nim? Omáčky Vapiano!

Ty dobře známé – bolognese, carbonara, aglio olio nebo ty originální připravené ve Vapianu. Kombinovat můžete tvary těstovin a jídla si dochutit podle své fantazie. Stačí říct kuchařům vapianistům, kteří vaše jídlo připravují v otevřené kuchyni. Kromě těstovin si můžete vybrat ze široké nabídky polévek, salátů nebo pizzy. Vše je připravené každý den čerstvé, přímo před vámi a pro vás.

Vapiano – to je pravé místo na setkávání

Kosmopolitní, otevřenou a příjemnou atmosféru každého Vapiana dotváří bar&lounge část. Relaxujte ve společnosti dobré kávy, rozličných druhů čajů, koktejlů, osvěžujícího nealka, limonád a vín z mnoha vinic světa. Pochutnejte si na sladkém tiramisu, panna cottě nebo crema di fragole.

Vapiano v Praze najdete v centru města na dvou místech. U známe Kafkovy hlavy na metru Národní třída, přímo v OC Quadrio, nebo mezi Václavským náměstím a Obecním domem, v NG Myslbek. Při nákupech v největším nákupním centru Westfield Chodov nás najdete ve food court zóně.

Celý říjen navíc soutěžíme o 20 voucherů na 200 Kč útratu. Stačí se jen přihlásit přes tlačítko níže, zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a dostanete se do slosování. Vyhrává každý 20. účastník a počet výher je omezen, tak neváhejte a hurá na to!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
R. Rakhmilevich
V. Pan
A. Harapesová
D. Najzarová
M. Šimáně
J. Šimek
N. Vítová
G. Jeřábková
S. Pratap
Z. Šinkovská
L. Golovyrin
P. Surá
A. Seberová
A. Vítková
D. Žlebek
A. Wagnerová
C. Petlachová
A. Plášilová
O. Horina
V. Provazník
Autor
Veronika Vlachová