SOUTĚŽ – V březnu na klasiku a #mimoradu s PKF

Čtěte dál, pouze pokud jste zvídaví, empatičtí, nejste mainstreamový typ a baví vás bijáky jako American Beauty. Idealistům, vyznavačům poezie a snílkům doporučujeme koncert (A). Intelektuálům a experimentátorům #mimoradu koncert (S).

PKF – Prague Philharmonia

S nastupujícím jarem je nutné znovu povzbudit organizmus a projít jak fyzickou, tak duševní očistou. Pravý čas vysoutěžit vstupenky na rozumnou porcičku hudby! Pokud nehledáte mainstreamové produkce, ale spíše něco originálnějšího, soutěžte o vstupenky na dva březnové koncerty PKF – Prague Philharmonia.

První z nich se koná v neděli 8. března v Rudolfinu a je spíše pro citlivější povahy, které si definujme třeba jako „milovník poezie či Monetových zátiší“. Nicméně doporučujeme ho i těm z vás, kteří si chtějí jen tak omrknout, jak vypadají jejich mezinárodně úspěšní vrstevníci.

Mladí umělci si zaslouží pozornost

Hlavními protagonisty budou mladá houslistka s francouzsko-polskými kořeny, vyznavačka jógy, horské turistiky a veganské stravy, Eva Zavaro, a Jiří Rožeň, dirigent, který ve svých osmadvaceti vystupuje s nejlepšími orchestry světa. Na programu jsou mimo jiné Čajkovského „Zimní sny“. Velká romantika! Takže první volba A6 Čajkovskij. Stravinskij. Wissmer.

Agáta Zubel dorazí 17. března

Druhá akce 17. března bude naopak dosti divočina, ale skvělá divočina ve skvělém prostoru Národní technické knihovny. Do Prahy přijede živelná polská vokalistka Agáta Zubel, ikona mezi skladateli 21. století, jejíž skladbu si objednala třeba i proslulá Losangeleská filharmonie. Téma koncertu?

Zakázané či jinak problematickými texty, zkrátka svoboda slova. Mix elektronické a akustické hudby se světovou premiérou. Pokud máte zájem, mrkněte se na S3 Zubel. Szigetvári. Hejl. Tóth!

A pro vás, kteří nevyhrajete? S kartou ISIC jsou to zážitky #zastovku!
Vyhrává každý 20. účastník. Počet výher je omezen.

ISIC TIP: ISIC vstupenka za 100 Kč od III. cenové kategorie na koncert A7 Mozart. Schubert
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Cena: 2x vstupenka na koncerty PKF
Výherci:
L. Loosová
J. Neskromnik
K. Černý
E. Červená
K. Malaníková
M. Kulhánková
M. Mach
M. Berka
D. Nistorová
J. Staněk
Autor
Veronika Vlachová