Za letními zážitky s vlakem Českých drah!

Letní výhodné cestování s ČD

Na letní cestování se těší asi každý bez ohledu na datum narození. Udělat si velkou okružní jízdu, objet festivaly, navštívit všechny příbuzné nebo se jen tak toulat krajinou je prostě atraktivní v každém věku.

Plánování letních cest se neobejde bez jedné otázky: co to bude stát? I když o dovolené obvykle saháme hlouběji do peněženky. Většina z nás hledá příležitosti, za co ušetřit, ideálně však ne na úkor pohodlí. Nejeden prázdninový cestovatel si tak už nejspíš někdy posteskl, že zejména náklady na vnitrostátní přepravu jsou vysoké. Ale je to skutečně tak?

Neomezená jízdenka ČD na týden nebo 14 dnů

Představte si, že se rozhodnete například poznat hory na opačném konci republiky a tady prozkoumat široké okolí. Pak navštívit vzdálené krajské město proslulé svými kulturními akcemi, po kterých je ideální načerpat síly u příbuzných v malebné vesnici v kraji plném rybníků. Po osvěžení zbývá zamířit na setkání s přáteli na letním open air festivalu a cesta domů.

Neprojezdit při takovém výletě „majlant“ zní jako pohádka. Ta se však stane realitou, pokud si pořídíte na cestování vlakem Jízdenku na léto, která platí neomezeně po celé ČR! Díky této nabídce společnosti České dráhy není třeba slevit z nároků na pohodlí. Pokud jste držitelem průkazu ISIC, v červenci a srpnu koupíte jízdenku na 7 dní jen za 690 Kč nebo na 14 dní za 990 Kč.

Jezdit vlakem už nemohlo být levnější

Stejná cena čeká i cestující s In Kartou, ale ani zákazník bez jakékoliv slevy nemusí zoufat, jen si musí k uvedeným cenám připočíst jednu, resp. dvě stokoruny. Novinkou pro letošní rok je také varianta pro děti za 390 Kč na týden nebo 590 Kč na dva týdny.

Autor
Jakub Srněnský