Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Tankujte levněji a s průkazem ISIC ušetříte dvakrát

V tomto článku vám poradíme, jak tankovat levněji. S průkazy ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE, pořídíte slevovou kartu DFC BONUS zdarma a na každý natankovaný litr pohonných hmot získáte slevu až 1 Kč.

Všichni studenti s platným průkazem ISIC mají možnost tankovat pohonné hmoty se slevou. Věděli jste to? Jak na to, vám poradíme v článku níže. Stačí když si k ruce vezmete váš ISIC. Pokud ISIC nemáte, zato máte ITIC, IYTC nebo ALIVE, máte tu samou možnost. Takže průkazy by byly.

A nyní se podíváme, jak sleva na pohonné hmoty vlastně funguje. Body nesbíráme. Není čas. Slevu dostanete ihned po natankování. To je popsáno na našem webu zde. Pravidlo je jen jedno, a to je úhrada pohonných hmot v hotovosti.

Aby se obsluha čerpací stanice dozvěděla o tom, že slevu na tankování chcete, stačí jí podat vaši slevovou kartu DFC BONUS. Ta je oranžová a má magnetický proužek. Kartu jednoduše a zdarma objednáte formulářem na stránkách levného tankování. To zvládne každý.

Kde levnější pohonné hmoty natankovat se dozvíte také ze stránek levného tankování. Je tam mapa pokrytí, kde jsou vyznačeny všechny čerpací stanice v ČR, které poskytují slevy na pohonné hmoty s kartou DFC BONUS.

Nezbývá než popřát všem šťastnou cestu a levnější kilometry.

Související články