Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Slevy v ČR

Olympus
Vzestupně Sestupně

Osnado

Společnost OSNADO spol. s r.o. se zaměřuje výhradně na poskytování služeb v autobusové dopravě. Je jedním z největších partnerů Královéhradeckého kraje v dopravní obslužnosti, smluvní závazky plní také pro Liberecký kraj. Zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Trutnově, městskou dopravu ve Dvoře Králové nad Labem, dálkové linky především z Krkonoš do celé České republiky a na Slovensko.

http://www.osnado.cz/

Doprava Linkové autobusy Dálková doprava

Hodnocení slevy: 3 Rated by 2 customers.

25% sleva na autobusovou linku Trutnov - Zlaté Moravce (000140) - (s dopravní kartou Osnado 30%)

Trutnov - Kocbeře - Choustníkovo HradištěKuks - Jaroměř - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim - Vysoké Mýto - Litomyšl - Svitavy - Letovice - Brno - Hodonín - Holíč - Senica - Trnava - Hlohovec - Sereď - Nitra - Zlaté Moravce - Nová Baňa - Žarnovica - Žiar n.Hronom - Nitra - Zlaté Moravce.

Mezinárodní doprava

Nahoru
20 dalších…
Příležitosti