Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština

Průkazy ISIC/ITIC můžete nadále objednávat online s doručením k vám domů. Aktuální otevírací dobu partnerských výdejních míst najdete zde.

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Partneři ISIC nespí ani v karanténě. Co pro vás připravili?

Epidemie koronaviru změnila ze dne na den fungování nás všech. Velmi záhy se ale mnohé společnosti vytasily s nápady, jak svým zákazníkům život v karanténě zpříjemnit či ulehčit. Zeptali jsme se partnerů ISIC, co je u nich nového a přinášíme vám některé vybrané akce, tipy a triky, které vám mohou pomoci překonat období, kdy jste zůstali trčet doma. Nudit se určitě nebudete!

Alza

Největší český e-shop zareagoval tradičně velmi rychle. Jako jedna z prvních velkých firem Alza připravila speciální “karanténní” rozcestník. Na jejím webu najdete jak aktuální tipy na nákup, tak třeba návod na výrobu roušky nebo rady, jak správně sedět u domácího studia 👉 https://www.alza.cz/doma-v-pohode

Albatros Media

Na sortiment nakladatelství Albatros Media uplatníte s ISIC standardně slevu 20 %. Až do konce března teď ale můžete využít speciální akce a nakoupit učebnice ještě výhodněji, se slevou 30 %.

👉 https://www.albatrosmedia.cz/aktuality/zabava-a-vzdelavani-na-doma-nejen-pro-deti-se-slevou-30/

Respekt

Týdeník Respekt se rozhodl zdarma odemknout kompletní archiv svých speciálních vydání, ke kterému mají jinak přístup pouze předplatitelé 👉 https://www.respekt.cz/specialy

Forbes

Rovněž vyhlášený ekonomický magazín volně zpřístupnil svůj archiv a to dokonce včetně jeho audioverze. Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci.

👉 https://www.forbes.cz/all-you-can-read-forbes-otevira-zdarma-svuj-archiv/

Česká pošta

Česká pošta zareagovala pružně na vlnu domácího šití roušek a nabídl dopravu těchto ochranných pomůcek zdarma. Pokud máte nějaké roušky navíc a chtěli byste pomoci např. domovu seniorů, lékařům, nebo zásobit své příbuzné, stačí vložit roušky do průhledného obalu a zanést na poštu.

👉 https://www.ceskaposta.cz/-/ceska-posta-zdarma-prepravuje-rousky

HP Market

Že si máte pořádně a často mýt ruce, to už jste asi slyšeli. Stejně důležité je ale i udržovat v čistotě váš počítač. Jak správně techniku čistit, aby se jí nic nestalo, radí náš partner HP Market

👉 https://www.hpmarket.cz/document.asp?dc=chrante-se-pred-koronavirem

Nutristar

Výrobce potravinových doplňků Nutristar přinesl přehled vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro posílení imunity. Dozvíte se v něm, na jaké látky se soustředit, abyste epidemii přečkali ve zdraví.

👉 https://nutristar.shop/cz/nekolik-zasad-pro-posileni-imunitniho-systemu

Doprava zdarma

Po dobu, kdy jsou kamenné obchody zavřené, představují e-shopy často jedinou možnost, jak nakoupit to, co potřebujete. Hned několik partnerů ISIC, u kterých uplatníte slevu, se rozhodlo zavést dopravu zdarma:

TS Bohemia 👉 https://www.tsbohemia.cz/sluzby/aktualne.htm

Datart 👉 https://www.datart.cz/novinky/sluzby-vydejni_mista.html

Mojekolo.cz 👉 https://www.mojekolo.cz/blog/novinky/doprava-zdarma-pri-nakupu-nad-1000-kc

ISIC TIP: Co nevidět pro vás připravíme slevy, které se vám teď můžou hodit. Sledujte Novinky, ať vám to neuteče!

Ještě svůj průkaz nemáte? Objednat jej můžete online hned teď.

 

Úvodní fotka Tonik on Unsplash

Související články