ISIC tým Česká republika

Jsme hrdý tým pod taktovkou společnosti GTS ALIVE s.r.o. a staráme se o vše kolem průkazů ISIC.

Již více než 25 let je GTS ALIVE výhradním vydavatelem průkazů ISIC, ITIC, IYTC a AliveID v České republice. Jsme součástí GTS ALIVE Group, která působí v Evropě, na Blízkém východě, v jižní Asii a Latinské Americe. Patříme mezi významné členy neziskové organizace ISIC Association, která zaštiťuje průkazy ISIC a sdružuje jejich vydavatele po celém světě.

Manažerský tým

Radek Schich
Ředitel
Karel Beck
Produkt, VŠ, pojištění, právo
Zdeněk David
Benefity a mediální prostor
Jakub Rozkydal
ISIC na školách, identifikační systémy
Adéla Žofková
HR, zákaznické a servisní centrum
Lukáš Kabíček
IT

Vedení skupiny GTS Alive Group

David Boniface
CFO
Matt East
CEO
Tomáš Vyskočil
COO
Jana Valušová
Ředitelka pro mezinárodní rozvoj

Co děláme a proč?

Dali jsme si za cíl zlepšit studentům, žákům i jejich učitelům každodenní život a dát jim spolu s mezinárodními průkazy širokou škálu benefitů a slev po celém světě.

Naše práce nás baví a těší nás, že každým rokem přibývá držitelů průkazů. Dlouhodobě jsme oceňováni ISIC Association jako země s největším rozšířením průkazů ISIC v konkurenci 130 států světa.

Naše firemní hodnoty

1Spokojený zákazník je na prvním místě

Kvalita a etický kompas společnost jsou základem našeho pevného vztahu se zákazníky. Spokojený zákazník je podstatou existence společnosti.

2Zaměstnanec je víc, než jen kolečko ve stroji

Každý zaměstnanec nese osobní zodpovědnost za svou práci a výsledky. Zároveň je podporován v tom, aby svěřenou práci vnímal v kontextu celé firmy a udržoval si tak určitý přesah. V naší společnosti má každý možnost seberealizace a příležitost ovlivnit tvorbu produktů nebo směřování firmy.

3Spolupracujeme, věříme si a jednáme fér

Vyznáváme týmového ducha, respektujeme jeden druhého bez ohledu na pozici, věk, pohlaví či národnost a vzájemně si pomáháme. Věříme si, jednáme upřímně a férově. To platí pro práci v týmu, při spolupráci s partnery i směrem k zákazníkům.

4Pracujeme tak, aby nás to všechny bavilo a naplňovalo

Dobrá atmosféra v týmu a přátelské prostředí jsou základem kvalitní komunikace a spolupráce. Naše práce a její přínosy a cíl nám dávají smysl. Užíváme si neformálního pracovního prostředí a firemní kultury.

5Posouváme se kupředu

Oblast našeho působení na trhu nedovoluje stagnaci. Jsme flexibilní při tvorbě produktů, jejich správě i prodeji, ale i v přístupu k řešení veškerých situací v rámci týmu, směrem k zákazníkům či partnerům. Inovace je nám vlastní. Neustále rozvíjíme produkty, řešení, postupy i procesy.

6Jsme experti v tom, co děláme

Snažíme se vytvářet vše v maximální možné kvalitě. Proto se průběžně vzděláváme a sledujeme nové trendy v oborech potřebných pro to, aby naše řešení a produkty byly vždy na profesionální úrovni.

7Věříme v rovnost

Diskriminace kohokoliv je nám cizí a odsuzujeme ji, jelikož věříme v různorodost. S každým jednáme jako se sobě rovným.

Rádi byste se s námi spojili?

Kontaktujte naši infolinku na info@isic.cz nebo 226 222 333.

Potřebujete rychle vyřešit či zodpovědět cokoli k průkazům ISIC nebo pojištění? Na infolince se o vše postará naše skvělá kolegyně Denisa.