Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

ISIC Cestovní pojištění pro studenty v zahraničí - sjednání ihned online

Chystáte se na dlouhodobý pobyt v zahraničí za účelem vzdělávání nebo práce? Sjednejte si ISIC roční cestovní pojištění s dlouhodobými výjezdy ušité na míru právě studentům vyrážejícím do ciziny například v rámci Erasmu. Sjednejte snadno online již od 2200 Kč / rok.

Možnosti pojištění na cesty přesně pro vás

Cestujete pravidelně?

ISIC roční cestovní pojištění s krátkodobými výjezdy
Cestujete často a rádi? Milujete moře, hory, poznávání, prodloužené víkendy v zahraničí? Cestujete v průběhu roku častěji, ale nikdy se v zahraničí nezdržíte déle než 45 dnů? I pro vás máme připravené možnosti pojištění. Vyberte si z naší nabídky ISIC ročního cestovního pojištění s krátkodobými výjezdy. Sjednat můžete již od 300 Kč.
Odjíždíte na delší dobu za studiem nebo poznáním?
ISIC roční pojištění s dlouhodobými výjezdy
Máte před sebou výzvu, jakou je dlouhodobý pobyt v zahraničí? Máme pro vás ideální cestovní pojištění, které je studentům ušité na míru. Ať už cestujete do Evropy nebo za její hranice, vždy si u nás najdete ideální variantu cestovního pojištění, a to již od 2200 Kč / rok. Věřte, že ISIC roční cestovní pojištění s dlouhodobými výjezdy  bude ideálním pomocníkem pro vaše dlouhodobé pobyty.
Potřebujete pojistit jen na pár dnů, nebo nemáte ISIC?
Pojištění určené na krátkou cestu do Evropy či do světa
Vyrážíte jen na krátkou cestu do zahraničí? Nemáte průkaz ISIC? Pak jsme mysleli i na vás a máme pro vás Krátkodobé cestovní pojištění. Toto pojištění je možné si sjednat s cenou již od 15 Kč / den.

Proč se pojistit s ISIC

  • Nejlepší cena na trhu
  • Nejrozšířenější cestovní pojištění mezi studenty
  • Pojištění vhodné pro aktivní dovolenou i pro studijní pobyty a stáže (např. Erasmus)
  • Možnost výhodného připojištění nebezpečných sportů
  • Rychlé a pohodlné sjednání online
  • 100% spolehlivá a rychlá asistence od pojišťovny UNIQA