226-222-333 9:00 - 17:00

ISIC Cestovní pojištění pro studenty

Léto je tady a s ním i horké dny, dlouhé večery a teplé noci. A také doba dovolených, prázdnin a cestování do zahraničí. Ať už se za hranice vydáte pracovat, objevovat památky, přírodu, užívat si moře nebo poznat nové lidi, užijte si čas na místě naplno a netrapte se přemýšlením o možných komplikacích.

Využijte ISIC ROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ s krátkodobými výjezdy připravené na míru pro studenty, kteří cestují pravidelně. Pojištění včetně nebezpečných sportů nabízíme již od 350 Kč/rok!

Proč se pojistit s ISIC

  • Bezkonkurenčně nejlepší cena na trhu – již od 200 Kč na celý rok.
  • Nejrozšířenější cestovní pojištění mezi studenty.
  • Pojištění vhodné pro aktivní dovolenou i pro studijní pobyty a stáže (např. Erasmus).
  • Možnost výhodného připojištění i na provozování nebezpečných sportů.
  • Rychlé a pohodlné sjednání online.
  • 100% spolehlivý a rychlý servis v zahraničí od profesionálů pojišťovny UNIQA.

Vyberte si pojištění přesně pro vás

Cestujete pravidelně za poznáním?

ISIC roční cestovní pojištění s krátkodobými výjezdy
Dovolená u moře, turistika nebo všechno dohromady? Vyjíždějte objevovat svět pravidelně po celý rok až na 45 dní v kuse. Nepodceňte přípravy na výlety do zahraničí a cestujte v klidu s ISIC ročním cestovním pojištěním s krátkodobými výjezdy. Cena pojištění i se sporty je již od 350 Kč za dobu trvání pojištění dle platnosti průkazu.
Sjednat pojištění Více informací

Plánujete delší cestu za studiem do světa?

ISIC roční pojištění s dlouhodobými výjezdy
Čeká vás delší pobyt v Evropě či ve světě? Připravili jsme pojištění, které je ideálním pomocníkem i na dlouhodobé studijní pobyty, jako je Erasmus. S včasným vyřízením ISIC ročního cestovního pojištění s dlouhodobými výjezdy můžete vycestovat bez obav v kuse až na 180 dní po Evropě nebo až na celý rok po světě. Cena pojištění začíná na 1600 Kč za rok.
Sjednat pojištění Více informací

Cestujete do zahraničí a nemáte průkaz ISIC?

Krátkodobé cestovní pojištění       


Vyrážíte na dovolenou s přáteli a někdo z party nemá průkaz ISIC, ITIC ani ALIVE? I na to jsme mysleli 🙂 Z naší nabídky doporučte Krátkodobé cestovní pojištění, variantu bez průkazu. Cena tohoto cestovního pojištění činí 15 Kč/den při cestování po Evropě a 30 Kč za den při cestě do světa. I pro toto pojištění lze vybrat tarif s pojištěním nebezpečných i zimních sportů.

Sjednat pojištění

Více informací