Pro studenty a žáky z Ukrajiny, kteří jsou v nouzi, vydáváme průkazy ISIC a ISIC Školák zdarma. Více informací najdete zde.
Ми безкоштовно видаємо картки ISIC і ISIC Школяр, всім студентам і школярам України, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації. Детальніше за посиланням.

#10 – Jak na individuální low cost cestování? Máme pár tipů, které se hodí!

podcast tahák

Jak na low cost cestování a proč se vydat na dráhu individuálního cestování. Svět se dá projet za pár korun a bezpečně, říká cestovatelka Vlaďka, ale také dodává, že individuální cestování má spoustu pravidel, která je potřeba dodržovat.

Jak si užít cestování za studentský rozpočet a na čem se dá ušetřit? V dnešním Taháku Tim vyzpovídal vášnivou cestovatelku Vlaďkou Horákovou, která cestuje po celém světě s baťůžkem na zádech a low cost cestování má v malíčku. Vlaďka je autorkou mnoha Cestovatelských deníků našeho magazínu ISIC LIFE a poradí, jak levně bydlet na cestách, co je Couchsurfing a jak získat opravdu levné letenky. Díky jejím radám a tipům můžeš na cestách hodně ušetřit, a navíc lépe poznat místa kam se vydáš i získat nové přátele.

Nalaď si podcast

Rozhovory najdeš na všech hlavních platformách.

Autor
Tim Slavík
Miluji cestování, a především jen s batůžkem a foťákem. Jsem student, ale spíše mě potkáš v kavárně než zasypaného knížkami ve studovně. Ujíždím si na technologiích a bělících zubních pastách.