Jak rozjet svůj byznys (a přeskočit tu část, kdy jste nejdřív zaměstnancem)?

Nosíte už teď v hlavě milionový nápad, ale ještě jste se nedostali přes tu nejdůležitější a nejtěžší část – začátek? Founder Institute chystá v Praze sérii eventů a kurzů pro mladé a motivované talenty – využijte šanci probrat váš záměr s živými CEOs.

Chcete být jednou vlastním pánem/paní, dokonce víte, co byste chtěli dělat, ale ještě jste se z různých důvodů neodhodlali k prvnímu kroku? Na ten nemusíte být nutně sami – nebojte se investovat čas, případně prostředky do získání praktických informací. Prvním krokem může být i setkání s experty, jejichž denní prací je pomáhat start-upům. To je ale náhodička, že se zrovna s takovými známe!

Za vším stojí Founder Institute

Založený v Sillicon Valley a patřící ke světovým špičkám mezi startup „akcelerátory“, pomohl k launchi nebo růstu už více než 3 tisícům různě velkých společností po celém světě. A nyní chystá v Praze unikátní program pro začínající podnikatele v České republice, který můžete využít i vy.

Kdy a kam se přihlásit?

To hlavní nastane v jarním semestru. Tříměsíční kurz, kde se dozvíte všechno od toho, jak svůj nápad definovat a pojmenovat, kde sehnat zdroje, přes potřebný právní základ až po vývoj produktu, načasování a marketing. Vše se učíte již na míru vašemu projektu a nechybí ani zkušený mentor, který včas zarazí vaše případné šlápnutí vedle.

  • 5. 3.–11. 06. 2019, Praha – Founder Institute Prague 2018 Program (zpoplatněno, včasná registrace 30. 12. 2018, více o programu a přihlášení ZDE)

Ještě předtím se ale můžete vypravit „na zkoušku“ na některý z dřívějších eventů:

  • 11. 12. 2018, Praha – Startup Funding in Prague: How to Raise Money for Your Idea (zdarma, přihlášení ZDE)
  • 18. 12. 2018, Praha – Prague Startup Office Hours: Get Business Advice from Experts (zdarma, přihášení ZDE)

Pro úspěšný byznys je potřeba být ve správný čas na správném místě – ano, tohle je jedno z těch míst. Neseďte proto doma a jděte si pro praktické rady, nasměrování, kritiku i cenné kontakty!

Přejeme vám nadšení a hodně sil pro nové výzvy!

Autor
Jakub Srněnský