Bounty Rock Café Open Air: Jede Bigbít

Bounty Rock Café Open Air

Už osm let zahajuje festivalovou sezónu v České republice a už osm let je zárukou parádních rockových zážitků – olomoucký festival Bounty Rock Café Open Air. A pokud bigbít milujete, ani letos není co řešit, do Olomouce byste měli 16. června zajet. Zase to bude stát za to!

Na pódiu se vystřídá osm kapel

Na pódiu se vystřídá sedm kapel a bude to strhující proud vokálního a instrumentálního mistrovství. Jak taky jinak shrnout program, který zahrnuje proslulý band The Magic of Santanta, blues rockového kouzelníka Ryana McGarveyho, českou kapelu snů Supergroup, progresivní Dymytry, bývalého zpěváka Rainbow Doogieho Whitea, dánskou smršť Blindstone a olomoucký metalový band Skramasax.

Vystoupí hvězdné The Magic of Santana a Ryan McGarvey

Když má Dušan Neumann z pořadatelské agentury BRC Promotion odpovědět na otázku, na kterou kapelu se nejvíc těší, těžko se mu vybírá. „Těším se na všechna vystoupení, každé je trochu žánrově jiné. Ale hvězdami budou The Magic of Santana a Ryan McGarvey. V The Magic of Santanta budou zpívat dlouholetí originální Santanovi zpěváci Alex Ligertwood a Tony Lindsay, který je navíc jedenáctinásobný držitel ceny Grammy. A McGarvey sice ještě neměl třicet, ale už je jednou z největších osobností blues rocku. Je samouk, ale posbíral už skoro dvacet různých cen,“ upozornil.

Do Olomouce se sjedou virtuózní muzikanti. „Málokdo asi bude protestovat proti tomu, že Doogie White patří k nejlepším rockovým zpěvákům nebo že v Supergroup se sešli skuteční mistři svých nástrojů Pavlíček, Střihavka, Dragoun, Hrubý, Kulhánek a Meier,“ myslí si Neumann.

Vstupenku za 699 korun lze koupit v předprodeji v sítích TicketStream, GoOut a Ticketportal nebo v klubu Bounty Rock Café. Přímo na místě bude lístek stát o stovku víc.

ISIC TIP: 50 Kč sleva z plného vstupného pro držitele ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE!!!
Autor
Jakub Srněnský