Nakupuj v Tesco s 10% slevou

Šetři pravidelně na nákupech (nejen) potravin v obchodním řetězci Tesco.

Jak slevu v Tesco uplatnit?

Otevři si svou Tesco  Clubcard aplikaci.

Pokud Clubcard aplikaci ještě nemáš, stáhni si ji zde.

Ve svém Clubcard uživatelském účtu doplň informace o svém průkazu ISIC.

Pokud máš platný průkaz ISIC a doplnil/a jsi všechny údaje správně, tvůj benefit se zobrazí jako speciální slevový kupón přímo v aplikaci Clubcard v sekci Kupóny.

Parametry slevy s Tesco Clubcard

Sleva 10 % na celý nákup

Sleva platí na veškerý sortiment (i nepotravinový) včetně již zlevněných produktů a produktů s Clubcard cenou, vyjma:

 • tabákové výrobky a jejich příslušenství
 • nákupy na čerpacích stanicích Poskytovatele
 • nákup a vrácení vratných obalů včetně vkladů při nákupu baterií
 • nákup jakýchkoliv nákupních tašek
 • nákup uskutečněný v obchodech třetích stran v nákupních centrech Poskytovatele, jeho parkoviště a dalších míst náležejících k obchodu, ale pronajatých třetím stranám
 • platby provedené zákazníkem na pokladně obchodu Poskytovatele ve prospěch třetích stran (terminál Sazka, jízdenky v MHD, dobíjení kreditu do mobilního telefonu)
 • dobíjení kreditu do mobilního telefonu v systému předplacených služeb
 • kojenecké mléko (počáteční kojenecká výživa)
 • noviny a časopisy

Ve všech Tesco prodejnách

Kupón můžeš využít ve všech Tesco supermarketech, hypermarketech i Tesco Expres prodejnách. Nelze využít pro Tesco Online nákupy a na čerpacích stanicích.

Uplatnění 1x týdně kdykoliv od pondělí do neděle

Slevu 10 % můžeš využít vždy 1x týdně na celý nákup, a to v libovolný den v týdnu. Neuplatněný kupón se nepřevádí do dalšího týdne.

Maximální výše slevy | 600 Kč

Slevu 10 % můžeš uplatnit na jeden libovolný nákup v daném týdnu. Maximální výše slevy je 600 Kč.

Každé pondělí nový slevový kupón

Každé pondělí nalezneš v Clubcard aplikaci (v sekci Kupóny) nový ISIC slevový kupón pro nadcházející týden.

Podmínky využití

Věk 18+

Abys mohl/a slevu v Tesco Clubcard využívat, musí ti být minimálně 18 let. Tato podmínka je nutná pro registraci Clubcard. Obchodní podmínky programu Clubcard a podmínky pro tuto kampaň nalezneš zde.

Ve všech Tesco prodejnách

Kupón můžeš využít ve všech Tesco supermarketech, hypermarketech i Tesco Expres prodejnách. Kupón nelze uplatnit v Tesco čerpacích stanicích a prostřednictvím služby Tesco Online nákupy.

Uplatnění 1x týdně kdykoliv od pondělí do neděle

Slevu 10 % můžeš využít vždy 1x týdně na celý nákup, a to v libovolný den v týdnu včetně víkendu. Neuplatněný kupón se nepřevádí do dalšího týdne.

Maximální výše slevy | 600 Kč

Slevu 10 % můžeš uplatnit na jeden libovolný nákup v daném týdnu. Maximální výše slevy na jeden nákup je 600 Kč.

FAQ

V jakých Tesco prodejnách slevu uplatníš?

Slevu 10 % na celý nákup (kromě čerpacích stanic a Tesco Online nákupy) můžeš uplatnit ve všech Tesco hypermarketech, supermarketech a Tesco Expres prodejnách po celé ČR. Použití kupónu se řídí všeobecnými podmínkami členství Tesco Clubcard a pravidly Kampaně.

Kdo může slevu využít?

Slevu v Tesco může využít každý student, který má platný průkaz ISIC a je starší 18 let. Podmínka plnoletosti je potřebná při registraci Clubcard karty. Pokud ti ještě 18 let nebylo, nevadí, řekni o tom alespoň svým kamarádům.

Kdy můžeš slevu využít?

Slevový kupón na 10% slevu na celý nákup můžeš využít 1x týdně, a to libovolně kdykoliv od pondělí do neděle v otevírací době konkrétního obchodu. Sleva platí i ve svátky, pokud je prodejna otevřena. 

Kdy se ti ISIC slevový kupón zaktivuje?

První aktivace tvého ISIC slevového kupónu proběhne ihned po přiřazení tvého platného ISIC průkazu do Clubcard. Další kupón pro další týden nalezneš ve své Clubcard aplikaci v sekci Kupóny, a to vždy každé pondělí. Platnost kupónu je vždy na konkrétní týden a po vypršení platnosti z aplikace zmizí. V aplikaci nelze tedy mít více než 1 ISIC kupón.

Jakou slevu ti ISIC s Tesco přináší?

Společně s Tesco jsme pro tebe připravili benefit v podobě 10% slevy na celý nákup! Maximální výše slevy na jeden nákup je 600 Kč. Sleva platí na veškerý sortiment (i nepotravinový) včetně již zlevněných produktů a produktů s Clubcard cenou, vyjma:

 • tabákové výrobky a jejich příslušenství
 • nákupy na čerpacích stanicích Poskytovatele
 • nákup a vrácení vratných obalů včetně vkladů při nákupu baterií
 • nákup jakýchkoliv nákupních tašek
 • nákup uskutečněný v obchodech třetích stran v nákupních centrech Poskytovatele, jeho parkoviště a dalších míst náležejících k obchodu, ale pronajatých třetím stranám
 • platby provedené zákazníkem na pokladně obchodu Poskytovatele ve prospěch třetích stran (terminál Sazka, jízdenky v MHD,
 • dobíjení kreditu do mobilního telefonu)
  dobíjení kreditu do mobilního telefonu v systému předplacených služeb
 • kojenecké mléko (počáteční kojenecká výživa)
 • noviny a časopisy

Kde slevu nalezneš?

Benefit ve formě slevového kupónu nalezneš ve své aplikaci Clubcard v sekci Kupóny.

Jak slevu uplatnit?

Pro uplatnění slevy nejprve u pokladny naskenuj svou Clubcard a dále naskenuj čárový kód slevového kupónu, který nalezneš v sekci Kupóny ve své Clubcard aplikaci. V případě, že jsi na samoobslužné pokladně, naskenuj svou Clubcard a po dokončení nákupu klikni na obrazovce na ikonu Kupóny a poukázky. Naskenuj kupón a klikni na Pokračovat. A z celého nákupu, vyjma vyloučených produktů, ti bude odečtena sleva 10 %! Maximální výše slevy je 600 Kč.

Co když mi kupón nefunguje nebo zmizí?

Obrať se na pracovníka u pokladen nebo zavolej na Tesco helplinku na číslo +420 800 222 555 od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00, která ti pomůže problém vyřešit.

Kupón se mi neobjevil

Zkontroluj, že máš staženou nejnovější verzi aplikace Clubcard 4.5.0 a vyšší, že jsi přihlášený v aplikaci a že máš platný ISIC. Pokud vše máš a přesto kupón nevidíš, zkus aktualizovat data v aplikaci potažením dolů na úvodní obrazovce. Pokud ani poté nevidíš ISIC kupón, zavolej na Tesco helplinku na číslo +420 800 222 555 od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00, která ti pomůže problém vyřešit.