fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

ISIC karta - Mezinárodní průkaz studenta

Objednejte si ISIC průkaz studenta snadno online. Kromě mezinárodního uznání statusu studenta na vás čekají výhody, které využijete v každodenním životě i na cestách po světě. ISIC průkaz je platný ve 127 zemích, uplatníte jej tedy na více než 130 000 místech, z toho vás čeká přes 2 200 studentských slev jen v ČR. ISIC také funguje jako doklad o studiu ve veřejné dopravě v ČR.

Důvody, proč mít ISIC

Tisíce slev po celé ČR
Slevy v dopravě
Slevy v zahraničí
Cestovní pojištění od 300 Kč/rok
Exkluzivní tarif #jetovtobe
Speciální nabídky v Můj ISIC
Slevy v e-shopech

Jak rychle vám ISIC přijde?

Průkazy ISIC, ITIC, ALIVE i YITC objednané do 11:00 hod. Vám odešleme následující pracovní den poštou (neplatí pro objednávky učiněné o víkendech a svátcích). Do e-mailu Vám přijde odkaz na systém sledování zásilek České pošty, takže máte neustále přehled, kde se Váš objednaný průkaz nachází.

Ještě, než vám průkaz přijde poštou, pošleme vám jeho číslo e-mailem do jednoho pracovního dne. Průkaz je v tuto chvíli již plně platný a licenční číslo tedy můžete využít například v e-shopech.

Co k objednávce potřebujete?

1. Naskenovanou Žádost o průkaz ISIC / ISIC Scholar / ITIC, kterou si stáhněte zde (potvrzení o studiu na Žádosti nesmí být v den podání žádosti starší více než dva měsíce).
2. Svoji barevnou, světlou portrétovou fotografii v elektronické podobě, která by byla vhodná na občanský průkaz nebo pas.
3. Naskenovaný občanský průkaz nebo jiný identifikační doklad.
4. Poplatek 350 Kč, který můžete zaplatit převodem na účet nebo platební kartou.

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.