226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Zvolte nejhezčí maturantku a maturanta roku 2018

Jak se připravit na maturitu a přijímačky?
Příprava od podzimu vám ušetří nervy a zvýší šanci na úspěch.

1. Jak začít?
Potřebujete manuál, jak na to? E-booky obsahují na pár stránkách všechno, co potřebujete vědět. Termíny, testy, doporučené učebnice, odkazy na videonávody, odpovědi na nejčastější dotazy. Můžete si vybrat: psychologie, práva, medicína, společenské vědy, OSP a TSP, ekonomie, Policejní akademie, maturita. A co je nejlepší, stáhnete je zdarma.

2. Otestujte se
Klíčové otázky pro letošek: matematika nebo druhý jazyk? Jaká je šance na přijetí na daný obor VŠ? Vyzkoušejte testy CERMAT a testy k přijímacím zkouškám z předchozích let a před podáním přihlášky to dobře zvažte.

3. Sežeňte si učebnice
Na www.KamPoMaturite.cz seženete téměř všechny učebnice a skripta k přijímačkám i maturitě, maturitní otázky, okruhy a čtenářské deníky. Najdete tu i výše zmíněné testy a časopis ke stažení zdarma.

4. Kurzy pro přípravu
V Praze, Brně a Ostravě probíhají přípravné kurzy pro nejobtížnější obory práva, medicíny, Policejní akademie, společenských věd, žurnalistiky, ekonomie nebo politologie. Na přijímací zkoušky se můžete připravit od října v nultém ročníku nebo v kratších kurzech v průběhu roku, díky přípravě v kurzu svou šanci na přijetí zvýšíte až 3x.

pr_isic_missmaturita_finaliste_2017

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]