Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Zpátky do školy s novou výbavou

Na školní lavici patří i pořádný školní notebook! A jelikož v Alza.cz podporujeme moderní studium, dáme všem držitelům průkazu ISIC nebo ITIC do nového školního roku mimořádnou slevu 500 Kč na vybrané notebooky s procesory Intel® a Windows 10 od osvědčených značek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Nechybí mezi nimi ani verze 2 v 1 nebo kousky s výkonnou grafickou kartou, pro ty, kteří by si chtěli po návratu ze školy užít některou z nových počítačových her. A vůbec nevadí, že už jsme některé dříve zlevnili. Prostě si je zlevníte ještě víc!

A to není vše. U řady dalších výrobků, mezi kterými nechybí ani kalkulačky, batohy nebo sluchátka, jsme nasadili speciální ceny pro studenty, které jsou až o 30 % nižší. Tak to neprošvihněte, najděte svůj průkaz a zdarma se přihlaste do studentského programu na www.alza.cz/student. Budete tak nejen moci čerpat slevu na notebooky, ale aktivuje se vám i studentský ceník, se kterým můžete mít téměř všechno zboží na Alza.cz levnější a budete se moci těšit i na nejrůznější chystané soutěže a další exkluzivní akce.

Související články