Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Zpátky do školy s novou výbavou

Na školní lavici patří i pořádný školní notebook! A jelikož v Alza.cz podporujeme moderní studium, dáme všem držitelům průkazu ISIC nebo ITIC do nového školního roku mimořádnou slevu 500 Kč na vybrané notebooky s procesory Intel® a Windows 10 od osvědčených značek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Nechybí mezi nimi ani verze 2 v 1 nebo kousky s výkonnou grafickou kartou, pro ty, kteří by si chtěli po návratu ze školy užít některou z nových počítačových her. A vůbec nevadí, že už jsme některé dříve zlevnili. Prostě si je zlevníte ještě víc!

A to není vše. U řady dalších výrobků, mezi kterými nechybí ani kalkulačky, batohy nebo sluchátka, jsme nasadili speciální ceny pro studenty, které jsou až o 30 % nižší. Tak to neprošvihněte, najděte svůj průkaz a zdarma se přihlaste do studentského programu na www.alza.cz/student. Budete tak nejen moci čerpat slevu na notebooky, ale aktivuje se vám i studentský ceník, se kterým můžete mít téměř všechno zboží na Alza.cz levnější a budete se moci těšit i na nejrůznější chystané soutěže a další exkluzivní akce.

Související články