226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Žluté autobusy mění jméno na RegioJet

Výrazná žlutá barva, usměvaví stevardi, pohodlná sedadla – to jsou synonyma autobusů Student Agency. Letošní jaro ale přináší zásadní změnu. Po více než 10 letech získala autobusová flotila nové označení – RegioJet.

Tento krok společnosti umožnil sjednocení sítě autobusů a vlaků pod jednu značku. „Naším cílem je další růst v České a Slovenské republice, ale zejména na mezinárodních trzích. Chceme se prezentovat jako jednotná síť spojů, ve kterých na cestující čekají služby špičkové kvality,“ vysvětluje ředitelka autobusové dopravy RegioJet Ivana Kašická.

Od dubna tedy budou na žlutých linkách stále častěji autobusy, na kterých bude logo RegioJetu, jeho součástí je ale také logo Student Agency. Logo Regiojet bude umístěno nejen na všech autobusech, ale svůj vzhled změní také všechny autobusové pobočky nebo internetové kavárny na nádražích. Nový vzhled získají také Kreditové jízdenky, Pevné jízdenky nebo všechny marketingové materiály.

Marketingová změna názvu se nedotkne slev poskytovaných studentům. Držitelům karet ISIC poskytuje RegioJet slevu ve vlacích ve výši 10 procent a na mezinárodních autobusových linkách ve výši 15 procent. Nárok na slevu mají držitelé karty ISIC do 29 let.

STUDENT AGENCY zůstává nadále značkou pro aktivity jako je prodej letenek, jazykových, pracovních a au pair pobytů, zájezdů a eurovíkendů a také doplňkových cestovních služeb jako jsou víza nebo pojištění.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]