Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávání průkazů ISIC u našich agentů. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách ČD. Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Život je krásný! I díky těmto 3 chytrým pomocníkům

Víte, co má společného sonický zubní kartáček, domácí IPL ošetření a přístroj, který zastřihuje, tvaruje a holí vousy všech délek a tvarů? Všechny jsou od Philipsu a na všechny najdete po přihlášení do Můj ISIC 22% slevu.

Jestli vás čištění zubů, odstraňování chloupků nebo zastřihování vousů moc nebaví, vězte, že existují způsoby, jak to dělat rychleji a pohodlněji. Takhle:

1. Vyčištěno za 2 minuty
Zatímco s měkkým manuálním kartáčkem byste si měli čistit zuby 10 až 15 minut (čtete správně, plak je prevít), se sonickým kartáčkem Philips Sonicare ProtectiveClean vám stačí jen 2 minuty. Během nich vás tenhle elegán zbaví plaku, zlepší zdraví dásní a zajistí vám bělejší zuby, tedy pokud ho budete používat pravidelně a správně. A když na něj během čištění zatlačíte moc, ozve se, abyste ubrali.

2. Dlouhé týdny bez chloupků
Nechcete si pravidelně holit nohy a poté řešit šrámy a pupínky? Zahoďte žiletku a poznejte, jak hladký může být život s Philips Lumea, jedničkou v domácím IPL ošetření. Lumea chloupky neholí ani nevytrhává, ale jemně a nadlouho uspává. Stačí ji přiložit k pokožce a vyslat ke kořínkům chloupků speciální světlo. První čtyři ošetření proveďte vždy v rozmezí dvou týdnů – a pak nechte chloupky spát a užívejte si, že je nemusíte řešit.

3. Experimenty s vousy
Nosíte na tváři sexy strniště, libujete si v plnovousu nebo to prostě střídáte? Philips OneBlade zastřihuje, tvaruje a holí jakkoliv dlouhé vousy. Zvládne to jedním tahem a bez podráždění pokožky, protože neholí dohladka jako klasická žiletka. Zároveň vás díky systému dvojí ochrany při holení nepořeže. I ty nejdelší vousy usměrní, jak potřebujete, a s pomocí nástavce můžete zastřihovat chloupky po celém těle. Ve sprše i nasucho.

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.