Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Zasoutěž si o poukazy v hodnotě 1000 Kč na online kurzy Excelu

Čeká vás formátování většího dokumentu nebo zkouška z informatiky?

V této době nabízejí pomoc online kurzy od UmimExcel.cz. Vyberte si z desítek kurzů a učte se hned. S naší soutěží máte možnost získat poukaz v hodnotě 1000 Kč.

Úprava diplomek nemusí bolet
Mnoho studentů potřebuje pomoci s formátováním diplomky nebo práce podobného rozsahu. Nejčastěji řeší problém s nadpisy, číslováním, zápatím, citacemi nebo rejstříky. Se správným využitím nástrojů ve Wordu to může trvat zlomek času ve srovnání s ruční úpravou. Jak se ale naučit všechny možnosti, když je jich tolik. V bezplatném online kurzu Word – Úprava diplomové práce je pro vás připraveno to nejdůležitější v přehledných krátkých videonávodech. Právě díky tomuto kurzu můžete vyhrát jeden z 25 poukazů v hodnotě 1000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Sebevzdělání nejen pro studenty
Blíží se doba, kdy klasická prezenční výuka skončí a vše se lidé budou učit pomocí webinářů a e-learningů? Vzhledem k tomu, že všechny kurzy, např. Excel pro začátečníky, jsou nahrány do formy videí, jejich cena je levnější než drahé publikace a navíc je výklad podán srozumitelnou formou jako na živém školení. Na obrazovce vidíte přesný postup a od lektora se také dovíte mnoho zkušeností, které získal během několikaleté praxe v oboru. K lekcím jsou přidána cvičení, která si můžete stáhnout a vše si tak vyzkoušet přímo na svém počítači.

Vyberte si z desítek kurzů
Pokud chcete zvládnout MS Office levou zadní, můžete si projít kurzy od začátečníků až po pokročilou úroveň. Čeká na vás nejen kupa kurzů Wordu, kde si zlepšíte dovednosti pro formátování větších dokumentů. Vyberete si také z kurzů Excelu pro efektivní tabulky a výpočty, naučíte se tvořit automatizovaná makra a díky kurzům PowerPointu zase uděláte krásné prezentace.

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 01.11.2020 do 30.11.2020
Soutěž o 25×1 poukaz v hodnotě 1000 Kč na online kurzy od UmimExcel.cz“

Související články