226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Zapojte se s kámošema do soutěže, vytvořte cool plakát a vyhrajte koncert Bena Cristovao!

Populární zpěvák Ben Cristovao se spojil s oblíbenou značkou Chupa Chups a společně nyní startují originální soutěž pro základní a střední školy v České republice. Stačí nasbírat obaly od sladkostí Chupa Chups a pak dát co největší prostor kreativitě. A ceny? Ty jsou hodně lákavé!

Cola_hrZačátkem března odstartovala nová soutěž pro základní a střední školy v České republice. Pro soutěžící třídy je cílem vytvořit ten nejvíc cool plakát s hudební tematikou a nápadům se meze rozhodně nekladou. Čím originálnější, tím lepší! A jak děti budou moci zjistit, obaly vůbec nemusí automaticky skončit v nejbližším odpadkovém koši, protože i z nich se dají vytvořit super věci.

Soutěžní plakát může tvořit jednotlivec i kolektiv, ale jak známo, víc hlav víc ví. I ten nejméně výrazný parťák v týmu nakonec může přijít s parádním nápadem, se kterým dokonale překvapí. Třeba právě díky němu získá jeho tým vytoužené první místo. Proto věříme, že se do projektu zapojí co nejpočetnější skupiny studentů.

Každá registrovaná třída se automaticky zúčastní soutěže o výlet podle vlastního výběru v hodnotě 40 000 Kč (absolutní vítěz), nebo v hodnotě 15 000 Kč (třída na druhém a třetím místě). Nadupaný koncert Bena Cristovao, který s sebou přiveze i skvělé hosty, Annet Charitonovou (znáte z písničky #utebebejt) a Cavaliera (Těžký váhy), a také částku v hodnotě 80 000 Kč na skvělé vybavení školní tělocvičny mohou vyhrát ty třídy, které získají k účasti souhlas ředitele školy.

Soutěžní plakáty se mohou tvořit po celý březen až do 12. dubna. Do tohoto data pak musí být společně s kompletně vyplněným a podepsaným soutěžním formulářem poslány na adresu organizátora. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do toho!

Více informací na www.chupachups.cz

Foto: Adam Bakay

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]