Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Zájem o Vysokou školu finanční a správní neklesá

Moderní, dynamická a stabilní – přívlastky, které je možné spojit s VŠFS. Odpovídá tomu zájem studentů, který neklesá, ale mírně roste. Univerzita totiž vedle nároků na kvalitu studijních oborů i pedagogů klade důraz na individuální přístup.

Vysoká škola finanční a správní patří k několika málo českým soukromým univerzitám. Nabízí všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (titul Bc.), navazující magisterské (titul Ing. a Mgr.) a doktorské (titul Ph.D.). Za18 let její existence ji vystudovalo téměř 16 000 absolventů, v současnosti na ní studuje přes 4000 studentů. Její studijní střediska naleznete v Praze, Karlových Varech a v Mostě.

Jednou z největších výhod, kterou univerzita nabízí, je její mezinárodní charakter. Vždyť téměř čtvrtina studentů přichází ze zahraničí. Odpovídají tomu nároky kladené nejen na pedagogy, ale i ostatní zaměstnance. V současnosti univerzita spolupracuje s celou řadou vysokých škol z více než 30 zemí, významně podporuje studentské a pedagogické mobility. Získat zahraniční zkušenost nejen prostřednictvím programu ERASMUS+ tak na VŠFS může skutečně každý student.

Vedle toho univerzita nabízí studium svých dvou klíčových oborů v angličtině a díky mnoholeté spolupráci s prestižní americkou univerzitou City University of Seattle patří k pouhým deseti vysokým školám v České republice, které mohou doložit akreditaci České asociace MBA škol (CAMBAS). Student, který má zájem o české i americké studium může navíc využít výhodné programy Joint Degree.

Ve všech budovách VŠFS je standardem moderní vybavení a technologické i technické zázemí pro studium, jehož součástí jsou i rozsáhlé a velmi dobře vedené knihovny.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči na dny otevřených dveří: www.vsfs.cz/dod.

Související články