226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Začátek studia na VŠE? Jedině na Fakultním seznamováku!

5. ročník, 5 turnusů, 5 nezapomenutelných dní, to je Fakultní seznamovák na Nové Živohošti pořádaný studenty VŠE pro jednotlivé fakulty. Zábava, přátelé, sporty, tipy do studia a mnoho dalšího. Tak co? Budete tam i vy?

„Budeme se bavit, seznamovat, získávat informace, sportovat, pařit, ale hlavně budeme mezi svými.“ To slibují organizátoři z řad studentů jednotlivých fakult VŠE, že jako čerství studenti VŠE zažijete jedině na Fakultním seznamováku.

Nádherné prostředí Junior campu na Nové Živohošti se nachází u Slapské přehrady a nabízí velkou řadu vyžití. Hřiště na volejbal, basketball, tenis, ping-pong, minigolf, šlapadla, možnosti výletů, diskotéka, kde zahraje pražský DJ Filioz. Instruktoři navíc program obohacují o hosty přímo z VŠE, improvizační divadlo, seznamovací hry, večerní program a mnoho dalšího, zkrátka nikdo se zde nudit nebude. Celý areál je vyhrazený pouze pro danou fakultu.

Studenti navíc získají praktické tipy a rady nejen do studia. Zajímají Vás věci okolo studia jako učebnice, náročnost předmětů nebo třeba, která menza vaří nejlépe? A co třeba tipy na dobré party nebo třeba jak funguje jízdné v Praze? To vše a mnoho dalšího se můžete dozvědět na Fakultním seznamováku.

Večery jsou věnovány například turnaji v beerpongu, táboráku, noční hře, zkrátka zábavě. Od rána do večera je připraven program, který si navíc můžete navolit i sami dle svých představ.

Celou akci navíc podporuje řada firem, spolků a organizací, které věnovali mnoho věcných cen do soutěží, které si jako účastníci určitě odvezete.
Seznamovákem to nekončí, ale naopak začíná. Během roku jsou pořádány i další akce, v minulosti například proběhla i Boatparty a řada srazů. Seznamovák je zkrátka ideální pro vstup do vysokoškolského života.

Více informací na www.fakultniseznamovak.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]