Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávání průkazů ISIC u našich agentů. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách ČD. Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Zábava na sjezdovkách v Herlíkovicích!

Lyžařské středisko Herlíkovice – Bubákov se rozkládá na svazích vrcholu Žalý a leží v těsné blízkosti města Vrchlabí. Na své si zde přijdou nejen pokročilí sportovní lyžaři, ale i rodiny s dětmi nebo úplní začátečníci.

Skiareál nabízí 12 km sjezdovek různých obtížností pro denní provoz a 2 km tratí pro večerní lyžování. Technické zasněžování sjezdových tratí je samozřejmostí na 90% lyžařských ploch. Pro dopravu lyžařů jsou k dispozici dvě sedačkové lanovky a pět lyžařských vleků s celkovou přepravní kapacitou 7 500 osob za hodinu. Pohodlnou dopravu z parkoviště ke svahu zajistí kabinková lanovka.

Zábavu pro nejmenší lyžaře a začátečníky najdete v dětských lyžařských parcích, kde vaše ratolesti pod vedením zkušených instruktorů absolvují první lyžařské krůčky, vozí se na lyžařském dopravním pásu i lanovém vleku a brázdí pohádkový slalom mezi figurkami. Teenageři si přijdou na své ve snowparku se sněhovými skoky a kovovými bednami či raily včetně nafukovacího vaku.

Pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku je k dispozici celá škála služeb, mezi kterými nechybí kvalitní gastronomie přímo na svahu, lyžařská škola a školka, půjčovna i servis lyží a snowboardů. Pokud si chcete užít plnohodnotného komfortu lyžování i s dopravou do hor, využijte skibusů z Prahy – Černého Mostu přes Mladou Boleslav nebo Poděbrady. Rezervujte si své místo již dnes na tel. čísle +420 737 222 456 nebo na www.herlikovice.cz/zima/skibus/ a přijeďte si užít parádní lyžovačku do Krkonoš.


Novinkou letošní zimy je nová čipová karta Snowpass. Je to budoucnost online prodeje skipasů ve skiareálech Snowhill. Snowpass je nevratná čipová karta, která usnadní online nákup skipasů z pohodlí domova za výhodnější cenu. V letošní zimě bude možné pouze na Snowpass čerpat ještě větší výhody v rámci jednorázových slevových akcí. Od zimní sezóny 2020/2021 bude možné realizovat online prodej skipasů pouze s touto čipovou kartou, následně využívat bonusový program s bodovým systémem za nákupy skipasů a uplatnit slevu na doplňkové lyžařské služby u našich partnerů. Snowpass získáte na našem e-shopu snowpass.snowhill.cz

Tak neváhejte a sledujte náš nový web www.herlikovice.cz.

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.