226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Za nálepkou ISIC hledejte sendviče SUBWAY® v akci

Zavřete na okamžik oči a představte si běžnou scénu ze života všedního studenta. Procházíte se cestou ze školy po městě a za každým rohem na vás číhá nějaký fastfood. Hamburgery, párky v rohlíku, kebab…

Je těžké odolat. Cena více než příznivá a mix éček navíc uspokojí kdejakou chuťovou buňku. Fakt je ale ten, že smažené a průmyslově zpracované potraviny mají na vině vaši postupně uvadající fyzičku a naopak ne příliš elegantně zakulacené bříško. Najednou dostanete chuť na něco lehkého, nutričně vyváženého a čerstvého. Dostanete chuť na opravdové jídlo, po kterém se budete cítit fit a ne jako chodící mrtvola. Už jste někdy slyšeli o restauracích SUBWAY®? Ano, ale doposud jste se nikdy neodvážili vejít. Tušíte, že se jedná o sendviče a tak spíše ze zvědavosti projdete branou sendvičového království a začnete zkoumat nabídku. Ze všeho nejdřív vás do nosu udeří pronikavá vůně čerstvě upečeného pečiva, které pečeme až 4x za den.

Dlouho nad tím nepřemýšlíte a rozhodnete se, že jeden ze sendvičů vyzkoušíte. Co takhle sýr a oregáno? Skvělá volba! A protože jste spíše masový typ a odpoledne jdete bušit do posilky, upoutá vaši pozornost Kuře Teryiaki. Kousky masa ponořené ve sladkokyselé omáčce vypadají šťavnatě a není pochyb o tom, že budou i skvěle chutnat. Na druhou polovinu sendviče si necháte naskládat pestrou škálu čerstvé zeleniny. Zapéct se sýrem? Ó ano, sýrem šetřit netřeba. U pokladny zjistíte, že k průkazu ISIC/ITIC dostanete ještě jeden 15cm sendvič jako bonus zdarma.* Odcházíte s úsměvem od ucha k uchu, s sebou si nesete oběd i večeři a v duchu si říkáte, že jste konečně narazili na opravdové nebe!

P.S. Jsme i na Facebooku!

*Platí v restauracích označených ISIC nálepkou.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]