Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z Prahy do Nitry o 10 % levněji!

Pokud máte v peněžence ISIC kartu, je tu další důvod, proč si to pochvalovat. Přijímá ji totiž dopravce Arriva, který na ni poskytuje 10% slevu ve svých vlacích a dálkových autobusech označených Arriva Express. To je dobrá zpráva pro všechny, kdo dojíždějí do školy a zpět nebo si chtějí užít cestování o prázdninách!

Nasedat! Kdy a kde?
Autobusové Arriva Expressy vás svezou levněji mezi Prahou a Teplicemi nebo na Moravě z Brna do Prostějova, Olomouce, Kroměříže a Přerova. Využít slevu na ISIC můžete také ve vlacích Arrivy. Každý den jezdí z Prahy přes Pardubice, Olomouc a Slovácko do Trenčína a Nitry, o víkendech pak z Prahy přes České Budějovice a Český Krumlov do Nové Pece.

Wifi na brouzdání po internetu
Nebaví vás cestovat s batohem do Teplic přes Ústí? Už pár měsíců funguje mezi oběma městy autobusová linka Arriva Express, kde nejenže přijímají ISIC, ale ještě tam nemusíte v kapse lovit hotovost. U řidiče pohodlně zaplatíte kartou. Cesta je nejrychlejší, ale hlavně se na ní nebudete nudit: dostanete noviny, a navíc vám celou cestu bude fungovat vysokorychlostní internet. Stejné je to i na Moravě. Pojeďte z Přerova nebo Olomouce parádním autobusem! V Brně vás nově dovezou přímo do centra ke Grandu. Jízdenky na vlaky i autobusy si snadno zarezervujete na jizdenky.arriva.cz.

Čerstvé bagety a další dobroty
Rozhodli jste se vyrazit vlakem? Dobře jste udělali. Kromě samozřejmé wifi vám totiž cestu zpříjemní třeba i polohovatelná sedadla nebo zásuvky pro nabíjení mobilů a laptopů. „Při delších cestách jsme připraveni i na hladové cestující. Máme tu proto minibar, kde vám nabídneme čerstvé bagety, sušenky, čokolády a různé nápoje,“ říká Jiří Nálevka, obchodní ředitel společnosti Arriva. A protože studenti nechtějí zbytečně utrácet, přijde jim k duhu i možnost bezplatně si natočit vodu z barelu uprostřed vlaku. Patříte k těm, kteří dohání látku těsně před zkouškou? Pak využijte možnost sednout si v oddělené klidové zóně. Než dorazíte na kolej, budete to umět minimálně na céčko.

Související články