Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Registrace X-Challenge

X-Challenge Objev Česko: Největší letní dobrodružství, které máte za barákem

Zažijte 100km putování českou krajinou, objevte krásná místa a zvládněte si poradit jenom s tím, co si zabalíte doma. To je hlavní princip akce X-Challenge Objev Česko. Po cestě vás čekají výzvy jako přespat v lese, podojit krávu, upéct buchty nebo dát si noční pochod.


V X-Challenge pořádáme dobrodružné akce a výzvy v mobilní appce, díky kterým vznikají příběhy na celý život. Spojujeme lidi, kteří se podporují v odvaze, laskavosti a důvěře v sebe i v ostatní.

Nápad na akci Objev Česko přišel už loni. Dlouho jsme totiž motivovali lidi k vycestování mimo Česko, celou dobu ale i se záměrem jim ukázat, jak skvěle se máme u nás. Pak nám ale došlo, že díky našim zkušenostem ze Skauta i mnoha cestám do krásných koutů naší země můžeme lidem ukázat, že nezapomenutelné dobrodružství jde zažít doslova za humny.

Spojili jsme princip X-Challenge výzev s tipy na místa, která jsme nasbírali při putování po našich nádherných horách, u spaní pod širákem na zříceninách, výletech za koupáním ve skrytých lomech s průzračnou vodou i touláním naší krajinou, která vždy dokáže něčím překvapit.

Na akci zažijete opravdové putování. Poznáte zas trochu víc sami sebe, naučíte se o sebe postarat v přírodě, ale zároveň zjistíte, že i v Česku máme nádherná místa a naprosto skvělé lidi. Těšte se na nezapomenutelné zážitky i inspirativní setkání.

Sami si vyberete, které výzvy chcete plnit. I trasa, kterou půjdete, je na vás. Od nás dostanete jen checkpointy v různých oblastech a za dobu akce chceme, abyste alespoň 2 z nich navštívili.

Pro všechny s ISIC průkazem jsme navíc připravili registrace za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Tak jaká bude vaše první výzva?

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.