226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Wakeboarding a vodní lyžování Jižní Morava

Wake park Merkur je moderní areál vodních sportů na laguně největšího autokempu v České republice, vzdáleného 20 minut od Brna, na břehu jihomoravských Nových Mlýnů, nabízející širokou škálu aktivit pro celou rodinu.

Uprostřed velké laguny jsou postaveny 2 vodní vleky, kde je jezdec tažen kabelovým systémem, napájeným elektřinou, a pohybuje se kolem laguny kruhovým způsobem. V areálu je jeden 2.0 vlek, který má 107 metrů a slouží především pro učení začátečníků. Druhý vlek je klasický o 5-ti sloupech, který má necelých 700 metrů, 9 unašečů a jede rychlostí 15-50 km/hod. Zkušení jezdci mohou využít našich profesionálních překážek. Laguna nabízí skvělé podmínky, zejména rovnou, mělkou a čistou vodu s nadprůměrnými teplotami.

Wake park Merkur je nejmodernější sportoviště pro vodní board sporty v České republice a zároveň jediné sportoviště svého druhu na Jižní Moravě. Wakeboarding je vhodný pro začátečníky i pokročilé jezdce všech věkových kategorií. Je možno si vyzkoušet vodní lyže, wakeboard, kneeboard nebo wakeskate. V blízkosti vleku je umístěna budova s občerstvením, terasou se slunečníky, výhledem na lagunu a převlékárna. K dispozici je trampolína pro trénink nových triků, sauna pro chladnější dny a fitness koutek k protažení. Vzhledem k tomu, že se wake park nachází přímo v areálu kempu ATC Merkur, není o ubytování a sociální zařízení nouze.

Kompletní příslušenství (vesta, helma, wakeboard nebo vodní lyže) a instruktor jsou zahrnuty v ceně. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, naši instruktoři vás provedou bezpečnostními pokyny a základní instruktáží, aby váš zážitek byl co nejpříjemnější. Jediné co musíte udělat je přijít do parku a vyzkoušet si to.

Celá rodina si může užít tuto aktivitu. Buďte ale na pozoru, wakeboarding je nebezpečně návykový!

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]