Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

students ralaxing

Vyrážíte na Erasmus? Nezapomeňte na pojištění

Vyrážíte na podzim na Erasmus nebo jiný studijní pobyt a teď vybíráte pojištění? K vašemu průkazu ISIC si sjednáte kvalitní cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy s celosvětovou platností a za výhodnou cenu.

Mezinárodní výměnné programy, jsou obrovskou příležitostí nejen pro získání nových znalostí ve vašem oboru. Při studijním pobytu v zahraničí získáte nové kamarády, procvičíte si cizí jazyky, budete mít spoustu času na cestování, a to vše s možností čerpat zajímavé stipendium. Pro některé může studium v zahraničí představovat dokonce jakýsi test dospělosti, v každém případě plánování studijního pobytu důkladně prověří vaše organizační schopnosti.

Jednou z věcí, kterou před odjezdem není radno podcenit, je cestovní pojištění. Ve většině zemí vám totiž základní evropská kartička pojištění nemusí stačit, a případná spoluúčast se i v případě běžných zákroků a ošetření může vyšplhat nečekaně vysoko.

Výhodné cestovní pojištění na Erasmus

Proto se doporučuje sjednat si před odjezdem speciální cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy. K vašemu průkazu ISIC nabízíme pojištění, které je na míru sestaveno pro potřeby studijních pobytů v Evropě i ve světě. Toto pojištění dlouhodobě vychází jako jedno z nejvýhodnějších na trhu, a to jak cenově, tak výší pojistného krytí. Roční pojištění pobytu v rámci Evropy s délkou cesty až 180 dnů vás vyjde na 2 200 Kč, přičemž kryje léčebné výlohy do 6 000 000 Kč.

Pojištění platí vždy rok od dne sjednání, takže jej bez problému využijete i pro vaše další cestování po skončení studijního pobytu.

Jednou z výhod ISIC pojištění je i možnost jednoduše rozšířit základní tarif o další možná připojištění. Ta přijdou vhod, když budete v zahraničí provozovat nebezpečné sporty nebo vychází váš pobyt na delší období, než je 180 dnů. Všechny možnosti připojištění jsou:

  • Odpovědnost za škodu na zdraví nebo věci třetí osoby
  • Ztráta cestovních dokladů a zavazadel
  • Rozšířené asistenční služby
  • Nebezpečné a zimní sporty
  • Prodloužení jedné cesty na 365 dnů

Nehledáte pojištění na Erasmus, ale váš cíl je až za hranicemi Evropy? Máme pro vás variantu pojištění s celosvětovou platností. Pozor jen při cestách do USA a Kanady – pro tyto dvě země je třeba zaškrtnout při sjednání zvláštní připojištění.

Jak pojištění sjednat?

Pojištění sjednáte během chvíle online na webu ISIC. Vyberete si požadovanou oblast, zvolíte případná připojištění a vyplníte údaje o sobě včetně čísla průkazu.
Sjednat pojištění

Související články