Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina
students ralaxing

Vyrážíte na Erasmus? Nezapomeňte na pojištění

Vyrážíte na podzim na Erasmus nebo jiný studijní pobyt a teď vybíráte pojištění? K vašemu průkazu ISIC si sjednáte kvalitní cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy s celosvětovou platností a za výhodnou cenu.

Mezinárodní výměnné programy, jsou obrovskou příležitostí nejen pro získání nových znalostí ve vašem oboru. Při studijním pobytu v zahraničí získáte nové kamarády, procvičíte si cizí jazyky, budete mít spoustu času na cestování, a to vše s možností čerpat zajímavé stipendium. Pro některé může studium v zahraničí představovat dokonce jakýsi test dospělosti, v každém případě plánování studijního pobytu důkladně prověří vaše organizační schopnosti.

Jednou z věcí, kterou před odjezdem není radno podcenit, je cestovní pojištění. Ve většině zemí vám totiž základní evropská kartička pojištění nemusí stačit, a případná spoluúčast se i v případě běžných zákroků a ošetření může vyšplhat nečekaně vysoko.

Výhodné cestovní pojištění na Erasmus

Proto se doporučuje sjednat si před odjezdem speciální cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy. K vašemu průkazu ISIC nabízíme pojištění, které je na míru sestaveno pro potřeby studijních pobytů v Evropě i ve světě. Toto pojištění dlouhodobě vychází jako jedno z nejvýhodnějších na trhu, a to jak cenově, tak výší pojistného krytí. Roční pojištění pobytu v rámci Evropy s délkou cesty až 180 dnů vás vyjde na 2 200 Kč, přičemž kryje léčebné výlohy do 6 000 000 Kč.

Pojištění platí vždy rok od dne sjednání, takže jej bez problému využijete i pro vaše další cestování po skončení studijního pobytu.

Jednou z výhod ISIC pojištění je i možnost jednoduše rozšířit základní tarif o další možná připojištění. Ta přijdou vhod, když budete v zahraničí provozovat nebezpečné sporty nebo vychází váš pobyt na delší období, než je 180 dnů. Všechny možnosti připojištění jsou:

  • Odpovědnost za škodu na zdraví nebo věci třetí osoby
  • Ztráta cestovních dokladů a zavazadel
  • Rozšířené asistenční služby
  • Nebezpečné a zimní sporty
  • Prodloužení jedné cesty na 365 dnů

Nehledáte pojištění na Erasmus, ale váš cíl je až za hranicemi Evropy? Máme pro vás variantu pojištění s celosvětovou platností. Pozor jen při cestách do USA a Kanady – pro tyto dvě země je třeba zaškrtnout při sjednání zvláštní připojištění.

Jak pojištění sjednat?

Pojištění sjednáte během chvíle online na webu ISIC. Vyberete si požadovanou oblast, zvolíte případná připojištění a vyplníte údaje o sobě včetně čísla průkazu.
Sjednat pojištění

Související články