Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Vyplňte a vyhrajte! Aneb ‚Kdo se bojí, nesmí do lesa‘!

Vyplňte dotazník, který vám zabere zhruba tři minuty a vyhrajte voucher na únikovou hru! Ale jak by řekli děti ve filmu ‚S tebou mě baví svět‘, není to obyčejná úniková hra, je začarovaná. Díky ní se budete moci stát na několik desítek minut vězněm ve středověku, expertem na paranormální jevy nebo detektivem.

Pro ty, kterým strach nic neříká, tak tu jsou hry „Útěk ze žaláře“ nebo také „Dům duchů“. Ale nebojte, pamatuje se i na ty, kdo strach nevyhledává, zahrát si můžete další únikové hry. A to díky voucheru, který můžete vyhrát, když vyplníte tento dotazník. Díky vám, když vyhrajete, si bude moct zahrát i dalších 5 vašich přátel!

Ale to není všechno, co můžete vyhrát díky tomu, že vyplníte dotazník! Komu únikové hry nic neříkají, je tu další speciální cena! Tou je VIP vstupová karta na všechny akce v PVA Letňany po celý rok! Nebudete tak muset řešit, zda se vám vyplatí jít na výstavu nebo veletrh, protože takhle to budete mít zdarma, a navíc vás budou vnímat jako velmi důležitou osobu.

Vyplnit dotazník

Související články