226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vyletněná Napka ISIC TOUR 2015 (4. týden)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Poslední zastávka tohoto týdne naší tour po vysokých školách byla opravdu vyletněná. Krátké rukávy, sluneční brýle,… Chyběla už jen pláž. Byla to taková malá kompenzace za předchozí mrazivé zastávky.

Uplynulý týden na UJEP v Ústí nad Labem, ZČU v Plzni a JČU v Českých Budějovicích byl přímo ukázkový v tom, jak si počasí zahrává s ISIC TOUR. Na prvních dvou místech zima, na třetím teplo, jak v létě. Ať bylo tak nebo tak, všude jsme vám rozdávali ISIC balíčky, ovšem, museli jste mít platný průkaz ISIC.

Z Napka ISIC TOUR 2015 si neodnesete pouze ISIC balíček, ale spoustu dárků od partnerů tour. V minulých týdnech jsme vám přestavili generálního partnera tour, jímž je Napka – šikovná mobilní aplikace, díky které můžete posílat nebo přijímat peníze stejně rychle jako zprávy. A mít dokonalý přehled o stavu vašich financí. A představili jsme vám i AVON, celosvětovou společnost zabývající se přímým prodejem kosmetiky. Mezi stálými a oblíbenými partnery ISIC TOUR můžete najít Student Agency, která se zabývá nejen autobusovou přepravou nebo letenkami, ale i jazykovými a pracovními pobyty.

Další z partnerů je Tic Tac. Všem dobře známé osvěžující cucavé bonbóny, které v nadživotní velikosti můžete potkat právě na tour. U stanu Tic Tac můžete vyzkoušet jejich board a pokud se na něm udržíte, odměna pro vás bude sladká. Tak jej určitě navštivte.[/vc_column_text][dt_gap height=“20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“54711″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_target=“_blank“ img_size=“large“ img_link=“https://www.facebook.com/ISICPOINT“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“54712″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_target=“_blank“ img_size=“large“ img_link=“https://www.facebook.com/ISICPOINT“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“10″][vc_column_text]

Kompletní foto report ze všech zastávek naleznete na našem Facebooku.

[/vc_column_text][dt_gap height=“10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]I letos jsme pro všechny držitele s platným průkazem ISIC připravili ISIC balíček plný dárků. Jak ho získáte? Stačí za námi dorazit s platným ISIC a vyplnit malý formulář. Z druhé strany formuláře je navíc připravena Velká hra s dárky od generálního partnera. Letos soutěžíme o přednabité Napka karty s částkami v celkové hodnotě 27 000 Kč. A pro mlsné jazyky jsou připravené ještě dárkové balíčky od Nestlé. Vyplňte odpověď na jednoduchou otázku na zadní straně formuláře a mějte štěstí, třeba právě vaše odpověď bude nejpřesnější.

Datum Město Univerzita Časy
10.11. Praha 6 ČZU 11:00 – 14:00
11.11. Praha 3 VŠE 11:00 – 14:00
12.11. Praha VŠCHT 11:00 – 14:00

 

Všechno důležité o Napka ISIC TOUR 2015 se dozvíte na www.isic.cz/isictour.[/vc_column_text][dt_gap height=“10″][/vc_column][/vc_row]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]