Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Výhodné cestování autobusy a vlaky RegioJet pro držitele karet ISIC

Prvotřídní servis a nejvýhodnější cestování nabízí RegioJet držitelům průkazů ISIC. Ti mají slevu 10 % na vlaky RegioJet a 15 % na mezinárodní autobusové linky. Ideální příležitost vyrazit za přáteli, turistikou či studijními povinnostmi.

Autobusy a vlaky RegioJet spojují denně Prahu a další města České republiky s nejvýznamnějšími metropolemi v blízkém i vzdálenějším zahraničí. Například do Vídně, Drážďan, Berlína, Bratislavy či Budapešti jezdí spoje RegioJet několikrát denně v každém směru a kromě center těchto měst zajíždějí také na mezinárodní letiště ve Vídni, Budapešti, Drážďanech či Berlíně.

Cestující si vybírají spoje RegioJet díky nejlepším službám za nejvýhodnější ceny. Během cesty mají k dispozici internet zdarma, horké nápoje zdarma, denní tisk a cestu si mohou zkrátit také sledováním filmů či poslechem hudby ze zábavního systému prostřednictvím obrazovek zabudovaných přímo v sedačkách před nimi. Cesta autobusem RegioJet se tak dá bez nadsázky přirovnat k cestování na mezinárodních leteckých linkách.
Pro držitele průkazů ISIC máme nejlepší nabídky cest našimi spoji za skvělé ceny z České republiky a Slovenska do celé Evropy. Stačí navštívit www.regiojet.cz a prostě si vybrat destinaci vašich snů se zvýhodněným tarifem pro držitele průkazů ISIC. Nezapomeňte, že dálkovými vlaky RegioJet můžete výhodněji s průkazem ISIC cestovat také na vnitrostátních trasách po České republice a Slovensku.

Další výhodné nabídky můžete získat u sesterské STUDENT AGENCY – zejména v oblasti cestovních služeb. Více informací také na stránkách www.studentagency.cz.

Související články