Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Vydělejte si až 400 Kč za hodinu!

Máme pro vás jedinečnou nabídku přivýdělku. Nabízíme možnost vydělat si až 400 Kč za hodinu sběrem podpisů pro prezidentského kandidáta. Výše výdělku záleží jen na vás. Pracovat budete v době, kterou si sami zvolíte, kdekoliv budete chtít.

Někdy je těžké přivydělat si peníze ke studiu. Rozvrh hodin často neumožňuje sladit práci tak, aby si studenti vydělali na nájem nebo jen na přilepšenou. Hledání časově flexibilní práce může být velmi obtížné.

Letos se studentům naskýtá jedinečná možnost přivydělat si peníze sběrem podpisů pro potenciální prezidentské kandidáty. Výhodou takových brigád bývá, že je lze vykonávat tehdy, když máte zrovna čas a náladu.

My takovou možnost nabízíme. Pojďte se podílet na prezidentské kampani Vratislava Kulhánka. Výdělek závisí zcela na vás! Práci je možné vykonávat po celé ČR. Před tím, než se vydáte na sběr vás samozřejmě zaškolíme.

Jste zodpovědná osoba, která se nebojí komunikovat s lidmi? Jste aktivní a máte příjemné vystupování? Tak nečekejte a ozvěte se nám na e-mail: marketing@morerewards.cz.

Že nevíte, kdo to je Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek vystudoval VŠE a European Business School. 10 let stál v čele ŠKODA AUTO, a.s. Byl prezidentem Sdružení automobilového průmyslu a dlouho působil v řídícím výboru Mezinárodní obchodní komory. Nejen díky těmto zkušenostem je uznávanou osobností jak u nás, tak v zahraničí. Kromě toho, že je skvělým diplomatem je také nadšeným sportovcem. Jeho motivace stát se příštím českým prezidentem je prostá. Bude bojovat za navrácení vážnosti a důstojnosti úřadu prezidenta republiky. Chce připomenout Čechům, že mají být na co hrdí. Jako vášnivý sportovec se chce zasadit například o to, aby se české děti více věnovaly sportu než sezení u počítače.

Související články