226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vydejte se za dobrodružstvím a exotikou ve stylu Zirhamia

Zirhamia.cz přišla před necelými dvěma lety s unikátním konceptem společného nízkorozpočtového cestování. To osloví mladé dobrodruhy, kteří se chtějí pod vedením zkušeného průvodce podívat do zemí jako Barma, Írán, Namibie, Peru nebo Aljaška pod vedením zkušeného průvodce.

A v čem je Zirhamia jiná? Nemá přesný itinerář expedice a improvizuje. Až na místě se řeší, kam se pojede, jaký transport se zvolí, kde se bude spát,… Je to cesta k dobrodružství, ale také se účastníci expedice naučí cestovat na vlastní pěst. Zkušený cestovatel jim postupně předává své know-how a ověřené cestovatelské tipy. Zirhamia je uprostřed mezi cestováním na vlastní pěst a zájezdem cestovní kanceláře.

3_laguna verde prHlavním cílem expedic není navštívit co nejvíce míst v expresním tempu, ale nasát atmosféru míst, novou kulturu hlouběji poznat a ze země si odvézt nezapomenutelné zážitky pramenící z neustálého kontaktu s místním obyvatelstvem, který je díky malým skupinkám, ve kterých se cestuje, jednodušší navázat. Na své si při našich expedicích díky klidnému tempu přijdou i fotografové. Pohodové expedice jsou zárukou kvalitních zážitků za dobrou cenu.

Inspirovat, vzdělávat a propojovat fajn lidi v oblasti nízkorozpočtového cestování je motto připravované víkendové akce Zirhamia Travel Camp. Účastníci se budou moci dovědět zajímavé věci na přednáškách, přiučit se něco na workshopech a poznat nové prima lidi při společných posezeních nad něčím dobrým.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]